Ženy

08.09.2016

Ženy Horní Bečvy nestačily na Brušperk

Ženy z Horní Bečvy nastoupily v neděli proti týmu z Brušperku. Ženy nevěděly co od soupeřek čekat, jelikož proti sobě nikdy nehrály.

Ženy z Horní Bečvy nastoupily v neděli proti týmu z Brušperku. Ženy nevěděly co od soupeřek čekat, jelikož proti sobě nikdy nehrály. Brušperk vletěl na Horní Bečvu a hned v první minutě jsme prohrávali 1:0. Ženy z Brušperku hrály pěkný fotbal a přehrávaly Horní Bečvu ve všech směrech. Celý první poločas to byl zápas prakticky na jednu branku. Ojedinělý útok Vandy Machálkové zastavila brankářka domácího týmu. Poločas skončil 4:0.

Do druhého poločasu nastoupily ženy Horní Bečvy jako vyměněné. Byla vidět bojovnost a snaha našich žen. Ale jako první v druhé polovině udeřil domácí celek, kdy po pěkném centru hlavičkovala do prázdné branky domácí útočnice a zvýšila náskok domácích na 5:0. O čestný gól se postarala stoperka týmu Nikola Bernatská, když z přímého kopu prostřelila domácí brankářku. Zápas skončil zaslouženě 5:1 pro domácí tým. Příští zápas Horní Bečvu čeká tým Vítkovic a to v neděli v 10:00 na Horní Bečvě.