Zajímavosti

08.02.2024

Kup si předplatné www.valasskyfotbal.com a získej 15% slevu na veškerý sortiment Valašské Pražírny ve Valašském Meziříčí!

Od dne 8. února 2024 přinášíme slevovou akci 15% pro všechny, kteří si zakoupí do 8. 2. 2024 do 31. 12. 2024 předplatné našeho webu v jakékoliv délce, na veškerý sortiment našeho reklamního partnera - Valašské pražírny ve Valašském Meziříčí.

Od dne 8. února 2024 přinášíme slevovou akci 15% pro všechny, kteří si zakoupí do 8. 2. 2024 do 31. 12. 2024 předplatné našeho webu v jakékoliv délce, na veškerý sortiment našeho reklamního partnera - Valašské pražírny ve Valašském Meziříčí. 

REGISTRACE A SLEVA:

registrace na našem webu - vpravo nahoře REGISTRACE nebo odkaz: 

https://www.valasska-prazirna.cz/registrace/

Sleva pro předplatitele bude 15% na všechen sortiment. Slevu přiřadíme k účtu po Vaší registraci a emailu na info@valasskaprazirna.cz – registraci je třeba udělat pod stejným emailem jaký máte na www.valasskyfotbal.com a je potřeba uvést větu: ‘’Chci slevu přes Valašský fotbal’’ a k tomu napsat i své jméno.

Po kontrole, že jste opravdu předplatitel Valašského fotbalu, Vám přiřadíme slevu 15%. Tato sleva je na všechen sortiment a platí jak na nákupu na našem e-shopu, tak samozřejmě v naší pražírně, kde bude pouze stačit nahlásit Vaše jméno a my si Vás v systému najdeme. Určitě se k nám zastavte osobně, abyste mohli nasát vůni čerstvé kávy a zažít atmosféru pražírny.

Web: 

https://www.valasska-prazirna.cz/

Instagram: @valasska_prazirna 

https://www.instagram.com/valasska_prazirna/

Facebook: Valašská pražírna

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064249650746

Máme pro Vás dva menší taháky:
- Kdokoli z Vás od nás při další objednávce (jakékoli) dostane 75g kávy ZDARMA. Stačí pri procesu objednávání zadat do poznámky např. Amazonas nebo Colores atd. (vyberte si jakýkoli vzorek)
- Ti z Vás, kdo bydlí v okolí, mají teď trošku výhodu: Každému kdo přijde dáme moc rádi šálek kávy zdarma. Stačí jen říct heslo: "Jsem registrovaný!"

Obě akce platí do konce května 2024.

Řemeslně pražíme zrnka výběrové kávy. Snažíme se z nich dostat to nejlepší, co v sobě skrývají. Ke každodenní práci s kávovými zrnky přistupujeme s entuziasmem a pokorou, doputovala k nám z dalekých krajů, kde prošla pečlivou ruční sklizní a výběrem. Učíme se s každou novou várkou, hledáme v malých zrncích jemné i výrazné aroma. Vyzkoušejte námi vypraženou kávu, objednejte si ji - a nebo ještě lépe: skočte si přímo k nám.

Naše Valašská pražírna je poměrně čerstvá, poprvé jsme pražili 12. 12. 2020. Za přítomnosti jednoho z nejlepších pražičů v Česku. Profily pražení jednotlivých druhů kávy jsme nastavovali na základě více než pětiletých zkušeností. Už jsme pokročili, v malých sériích experimentujeme. U konzervativních káv pro konzervativní zákazníky držíme pražící profily stejně, na nejlepší úrovni. Řemeslné pražení po malých dávkách a špičková technika se nám náramně osvědčily.

Naše příběhy se slily na soutoku obou Bečev ve Valašském Meziříčí podobně jako kapky dobrého espressa či filtrované kávy. Jsme čtyři. Pátým do party je pak špičková pražička Giesen z holandského městečka Ulft. I ta se při práci umí pěkně rozpálit.

Pravidelně provádíme degustace a ukázky pražení kávy. Přijďte s přáteli, rodinou či kolegy z práce. Je to adrenalin sledovat, jak se zelené zrnka kávy svezené na Valašsko z celého světa mění pod rukama na voňavou surovinu. Exkurze a výklad spolu s ochutnávkou zaberou do hodinky. Stojí to za to.

Zastavte se u nás - Tým Valašské pražírny - Matěj, Monika, Petr