Ženy

30.08.2016

Ženy Horní Bečvy prohrály vysoko s Havířovem

Holky Horní Bečvy čekal v prvním mistrovském utkání celek z Havířova, který minulou sezónu kraloval Moravskoslezské divizi žen skupiny A. Horní Bečva - Havířov 0:8 (0:5)

Horní Bečva - Havířov 0:8 (0:5)

Havířov dokazoval od první minuty sehranost a zkušenost družstva. Ve 4. minutě domácí prohrávali 1:0 a o deset minut později inkasovali podruhé. Byl to hodně tvrdý začátek zápasu, kdy holky z Havířova na domácí vletěli hned od první minuty a u každého balónu byly dříve. V prvním poločase měli domácí jen jednu příležitost, kdy Myslikovjanová utekla z poloviny hřiště obehrála dvě hostující obránkyně a obstřelila brankářku, ale míč jen o kousek minul pravou tyčku. Havířov přidal do poločasu ještě tři góly a do kabin se odcházelo za stavu 0:5.

V druhém poločase se hra domácích výrazně zlepšila. Obsazovaly si hráčky hostí a zakládaly protiútoky, jenže bez zakončení. V druhé polovině dali hosté ještě tři branky, tu poslední z pokutového kopu a zápas skončil 0:8. Hráčky domácího celku příští týden čeká zápas v Brušperku.