18.10.2023

Mládež Vsetína - 18. října. Říjnové nábory

Podívejme se na uplynulý týden v mládeži Vsetína.

Pokračují nábory

Ve čtvrtek proběhl už druhý fotbalový nábor našich nejmenších fotbalistů. Kluci i holky si mohou s námi zatrénovat každý čtvrtek od 17:00 až do konce října. Od listopadu budou tréninky probíhat v tělocvičně na ZŠ Sychrov.

Blížší informace na tel.: 774 111 328 nebo 732 771 204

Starší přípravka porazila Francovu Lhotu 16:8. Pět branek dal Martin Janošek.

Dnes jsme odehráli poslední mistrovské utkání pod Pecníkem proti klukům z Francovy Lhoty. Po neslaném začátku jsme začali hrát tak, jak by jsme si to asi všichni představovali. Samozřejmě bylo hodně věcí, které musíme zlepšit, ale na druhou stranu jste hledali přihrávkou lépe postaveného spoluhráče, který mohl pohodlně skórovat. A že se něco nepovede to vůbec nevadí. Stále se učíte a tohle k tomu prostě patří. Jenom je potřeba na tréninku dělat vše na 100 procent, aby jste mohli naučené věci přenést do mistrovských zápasů. I vy se budete cítit lépe, když zvládnete dobrou kličku, narazit si se spoluhráčem.

Martin Augusta

Mladší žáci B porazili svoje kolegy z C týmu 14:6. Martin Augusta dal 4 branky.

Mladší žáci porazili Rožnov 14:2. Michael Zbranek dal šest branek.

Starší žáci porazil Rožnov 2:1.

Kvalitou horší zápas než v Kroměříži, přesto jsme podruhé za sebou slavili vítězství.

Po uvodním oboustranném oťukávání jsme poprvé zahrozili v 10. minutě. Eliho pozdrav však hostujícímu brankáři moc problémů nenadělal. Ve 13. minutě jsme mohli jít do vedení. Áďa se ocitl sám před brankářem, bohužel mu jeho pokus brankář chytl. V 15. minutě málem platilo rčení "nedáš, dostaneš". Hostující útočník vystihnul naši špatnou malou domů, naštěstí minul naši bránu. V 17. minutě vyzkoušeli hosté pozornost našeho brankáře, jejich střelu z velké vzdálenosti však Ondra v pohodě chytl. Ve 28. minutě mohl slavit Miky, škoda že jeho hlava nešla mezi tři tyče. V poslední minutě první půle jsme přežili obrovskou šanci hostů. Po rohu jsme si nepohlídali jejich hráče na zadní tyči, který naštěstí pro nás minul prázdnou bránu.

Do druhé půle jsme nevstoupili dobře. Všude jsme byli pozdě, hosté nás přehrávali. Z jejich tlaku vzešla jen střela z dobrých 30 metrů, kterou Ondra vyrazil na roh. Naštěstí jsme si brzy uvědomili, že takto hrát nemůžeme a brzy na to jsme opět zabrali na vyšší stupeň. Ve 46. minutě vyslal Filda krásnou přihrávkou do šance Matěje, který chladnokrevně prostřelil hostujícího brankáře - 1:0. Radost byla obrovská. V 50. minutě mohlo být srovnáno. Hosté dostali výhodu pokutového kopu, Ondra však vystihl směr střely a bravurně ji vyrazil. Obrovská radost podruhé. V 57. minutě vyslal Filda do úniku Eliho a ten konečně prolomil své střelecké trápení a zkušeně zakončil přesně - 2:0. Obrovská radost potřetí. Rožnováci se ale nevzdávali. V 60. a 62. minutě nás skvěle podržel Ondra, když obě jejich příležitosti chytl. Na střelu hostů v 64. minutě již byl ale krátký. S míčem za naši obranu si hostující útočník poradil skvěle a snížil na 2:1. Závěr utkání jsme si již pohlídali a tak mohla propuknout obrovská radost počtvrté.

Martin Nikolén

Mladší dorost prohrál v Hranicích 1:5.

V Hranicích nás přivítala zbrusu nová umělá tráva. Po nočním dešti už nebylo ani památky. Soupeř proti nám nastoupil velmi koncentrovaně s jasným odhodláním a nasazením nás porazit. Od samotného úvodu si šli pro 3 body. My jsme se jim snažili být konkurence schopní pouhých 20 minut prvního poločasu. Naše hrubé individuální chyby nás úvodem druhého poločasu dostaly do kolen a už se nám nepodařilo z nich vstanout. Ne, že bychom si nevytvořili tlak a neměli šance, ale naše produktivita byla na 0%. Kluci z Hranic vyhráli zaslouženě. My jsme dnes podali suverénně nejslabší výkon podzimu.

Příští týden přivítáme doma hráče z Uničova. Pevně věřím, že svým tréninkovém přístupem na dnešní slabý výkon velmi rychle zapomeneme a budeme silnější, než dnes. Přijďte nás povzbudit, určitě to budeme potřebovat.

Tomáš Drábek

Starší dorost prohrál v Hranicích 0:3.

Úvodních 20 minut patřilo domácím. Z herní převahy si vytvořili dvě golovky, ale skore se nepohnulo. Pak jsme převzali iniciativu my a narodily se tři šance. I golman domácích však držel svůj tým. Největší příležitost se měla zrodit ve 44. minutě , když byl Štěpán skluzem faulován ve vápně, ale rozhodčí se zrovna díval jinam...
Ve druhé půli nás hraničtí zamkli a měli chvilkama drtivou převahu. Honza 3x střelce domácích vychytal, následně byl již překonán a tradičně ho zastoupil na čáře Vojta. Tento okamžik nás probudil a začali jsme kousat i my. Štěpánovu šanci opět skvěle lapil Frgál, pak náš kapitán sám před golmanem zvolil chybné řešení a Mirova dělovka skončila na tyči. Poté se domácím povedla rychlá křídelní akce a střela Kamidry byla nechytatelná. Za 4 minuty jsme vytvořili zbytečnou hrubku a Zdražil nabídkou nepohrdnul. V samém závěru pečetil Pečeňa výhru Hranic opět po hezké akci.
Myslím, že se hrál z obou stran velmi solidní zápas, ve kterém zvítězil tým s vyspělejšími střelci.
My jdeme dál, nic se neděje. Na hřišti nechali naši hráči všechny síly a soupeř byl v detailech prostě lepší.