Mládež

11.09.2015

Víkendová utkání mládeže

Krajský přebor dorostu Sobota 12. 9. 2015 13:30 Rožnov p/R - Nedašov

Krajský přebor dorostu
Sobota 12. 9. 2015 13:30
Rožnov p/R - Nedašov

Krajská soutěž dorostu
Sobota 12. 9. 2015 12:30
Provodov - Ratiboř
Sobota 12. 9. 2015 16:00
Bylnice - Val. Polanka

Sobota 12. 9. 2015 16:00
Lidečko - Juřinka
Neděle 13. 9. 2015 13:00
Napajedla - Vel. Karlovice

Krajský přebor starších žáků

Sobota 12. 9. 2015 09:30
Louky - Vsetín

Neděle 13. 9. 2015 09:30
Rožnov p/R. - Holešov

Krajský přebor mladších žáků

Sobota 12. 9. 2015 11:15
Louky - Vsetín

Neděle 13. 9. 2015 11:15
Rožnov p/R. - Holešov

Krajská soutěž starších žáků

Sobota 12. 9. 2015 09:30
Juřinka - Zlín B

Sobota 12. 9. 2015 09:30
Luhačovice - Hošťálková
Neděle 13. 9. 2015 09:30
Hulín - Hor. Bečva
Neděle 13. 9. 2015 09:30
Vel. Karlovice - Lužkovice

Neděle 13. 9. 2015 09:30
Vsetín B - Vlachovice
Krajská soutěž mladších žáků
Sobota 12. 9. 2015 11:15
Juřinka - Zlín B

Sobota 12. 9. 2015 11:15
Luhačovice - Hošťálková
Neděle 13. 9. 2015 11:15
Hulín - Hor. Bečva

Neděle 13. 9. 2015 11:15
Vel. Karlovice - Lužkovice
Neděle 13. 9. 2015 11:15
Vsetín B - Vlachovice
OP dorost sk.A – základní část 6. kolo
Ústí – Kateřinice SO 12.09 13:00
Huslenky – Jarcová SO 12.09 16:00
Liptál – Lačnov SO 12.09 16:00
OP dorost sk.B – základní část 4. kolo
Kelč – Hrachovec PÁ 11.09 17:00
OP dorost sk.B – základní část 6. kolo
Vidče – Dolní Bečva SO 12.09 10:00
Juřinka B – Vigantice SO 12.09 13:00
Kelč – Podlesí SO 12.09 10:00
OP starší žáci 3. kolo
Rajnochovice – Halenkov ST 09.09 17:30
Valašské Příkazy – Valašská Bystřice ST 09.09 17:00
OP starší žáci 6. kolo
Podlesí – Ústí NE 13.09 13:00 HOLÁŇ
Valašská Bystřice – Valašská Polanka NE 13.09 13:30
Halenkov – Hutisko SO 12.09 13:30
Hrachovec – Hovězí NE 13.09 13:30
Lidečko – Valašské Příkazy NE 13.09 13:30
Kelč – Rajnochovice NE 13.09 09:30
OP mladší žáci sk.A 5. kolo
Lužná– Ústí PO 07.09 17:00
OP mladší žáci sk.A 6. kolo
Ústí – Nový Hrozenkov NE 13.09 13:00
Huslenky – Lidečko NE 13.09 13:30
Liptál – Horní Lideč SO 12.09 13:30
Lužná – Francova Lhota NE 13.09 13:30
OP mladší žáci sk.B 3. kolo
Podlesí – Poličná ČT 10.09 16:30
OP mladší žáci sk.B 6. kolo
Choryně – Vidče NE 13.09 14:30
Dolní Bečva – Vigantice NE 13.09 14:00
Kelč – Podlesí NE 13.09 11:15
Růžďka – Valašské Meziříčí U11 SO 12.09 13:30
Komise mládeže
OP starší přípravka sk.A 6. kolo
Val.Polanka – Val.Příkazy SO 12.09 10:00
Halenkov – Lhota SO 12.09 09:00
VKK – Prlov NE 13.09 14:00
Liptál – Horní Lideč NE 13.09 10:00
FK Vsetín U10 – Hovězí SO 12.09 15:00
OP starší přípravka sk.B 6. kolo
Ratiboř – Juřinka NE 13.09 10:00
Kelč – Hošťálková NE 13.09 14:00
Jarcová – Rajnochovice NE 13.09 13:30
Police – Jablůnka NE 13.09 13:00
Kateřinice – Lhotka PO 14.09 16:30
OP starší přípravka sk.C 6. kolo
Vigantice – Zubří NE 13.09 13:30
Zašová – Vidče NE 13.09 13:30
Dolní Bečva – Hutisko SO 12.09 10:00
Horní Bečva – Rožnov SO 12.09 10:00
Hrachovec – Valašské Meziříčí U10 SO 12.09 13:00

Mgr. Martin Němec