09.11.2015

Výsledky týmů TJ Valašské Meziříčí

sobota 7. 11. 2015 MSD mužů sk. E/14. kolo TJVM muži "A" vs. FK Vsetín 1:2 (0:1) Branky: 3. Matůš 0:1, 56. Surovec 0:2, 92. Neuberger 1:2. sobota 7. 11. 2015 1. A třída mužů sk. A SK Vlachovice vs. TJVM muži "B" 2:1 (0:0) Branky: 61. Olejník, 90. Míča – 79. Štys. sobota 7.11.2015 MSDD dorostu sk. E FK Vsetín vs. TJVM U19 0:0 Průběh utkání U19: Poslední zápas podzimu svedl proti sobě dva první týmy soutěže. Šance byly na obou stranách, ale gól nakonec nevstřelil nikdo a utkání skončilo bezbrankovou remízou. Vsetín již v první minutě po rohovém kopu nastřelil tyč a byli aktivní i v dalších minutách. Postupem času jsme se ovšem do zápasu dostali a ve hře byli kompaktnějším týmem. V 17. minutě Skalík předvedl skvělý zákrok a držel čisté konto. Ve 27. minutě se ocitl v jasné šanci sám před brankářem domácích Bill, ale nedokázal včas najít správné řešení a vstřelit první gól zápasu. Ve druhém poločase jsme donutili domácí k trvalému bránění a tvořili si další příležitosti. Ve 47. minutě Poláček zahodil další možnost pro strhnutí vedení na naší stranu. V 55. minutě po kombinaci a aktivitě Ostřanského jsme dostali výhodu pokutového kopu, ovšem ani z této situace jsme se neprosadili. V posledních dvaceti minutách mohl rozhodující gól vstřelit nejprve Šnajdr, poté Hrabovský a v 85. minutě z malého pokutového území Čaňo, ale ani jeden neuspěl. "Předně je třeba přiznat, že zápas nenabídl velkou kvalitu ve hře i přes šance na obou stranách. V úvodu jsme měli problém s důrazem uvnitř pokutového území a domácí z toho vytěžili tyč. V prvním poločase jsme zbytečně ztráceli míče a nedostali jsme se k rychlé kombinaci, která nám v jiných zápasech přinášela úspěch. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale naším největším problémem dnes byla koncentrace v zakončení. Pokutový kop jsme zahodili, ale i přes to jsme měli vstřelit rozhodující gól. Skalík dnes předvedl několik dobrých zákroků a udržel čisté konto, za což zaslouží pochvalu. Ovšem poprvé na podzim jsme v zápase nedokázali dát gól, takže jsme nemohli vyhrát. Bezbranková remíza je pro nás neúspěch,“ řekl k utkání trenér Jan Navrátil. FK Vsetín vs. TJVM U17 1:2 (0:1) Branky: 76. Neumann – 18. Vozák, 55. Gajdušek. sobota 7.11.2015 MSL žáků sk. Sever TJVM U15 vs. FK Šumperk 4:2 (1:2) Branky: Jaroslav Kandra, Jan Kořistka, Jonáš Vrána, David Palacký. TJVM U14 vs. FK Šumperk 1:1 (0:0) Branky: Radim Pobořil. Mgr. Martin Němec a Jan Blabla

sobota 7. 11. 2015
MSD mužů sk. E/14. kolo
TJVM muži "A" vs. FK Vsetín 1:2 (0:1)
Branky: 3. Matůš 0:1, 56. Surovec 0:2, 92. Neuberger 1:2.
1. A třída mužů sk. A
SK Vlachovice vs. TJVM muži "B" 2:1 (0:0)
Branky: 61. Olejník, 90. Míča – 79. Štys.
sobota 7.11.2015
MSDD dorostu sk. E
FK Vsetín vs. TJVM U19 0:0
Průběh utkání U19:
Poslední zápas podzimu svedl proti sobě dva první týmy soutěže.
Šance byly na obou stranách, ale gól nakonec nevstřelil nikdo a utkání skončilo bezbrankovou remízou.
Vsetín již v první minutě po rohovém kopu nastřelil tyč a byli aktivní i v dalších minutách.
Postupem času jsme se ovšem do zápasu dostali a ve hře byli kompaktnějším týmem.
V 17. minutě Skalík předvedl skvělý zákrok a držel čisté konto.
Ve 27. minutě se ocitl v jasné šanci sám před brankářem domácích Bill, ale nedokázal včas najít správné řešení a vstřelit první gól zápasu.
Ve druhém poločase jsme donutili domácí k trvalému bránění a tvořili si další příležitosti.
Ve 47. minutě Poláček zahodil další možnost pro strhnutí vedení na naší stranu.
V 55. minutě po kombinaci a aktivitě Ostřanského jsme dostali výhodu pokutového kopu, ovšem ani z této situace jsme se neprosadili.
V posledních dvaceti minutách mohl rozhodující gól vstřelit nejprve Šnajdr, poté Hrabovský a v 85. minutě z malého pokutového území Čaňo, ale ani jeden neuspěl.

"Předně je třeba přiznat, že zápas nenabídl velkou kvalitu ve hře i přes šance na obou stranách. V úvodu jsme měli problém s důrazem uvnitř pokutového území a domácí z toho vytěžili tyč. V prvním poločase jsme zbytečně ztráceli míče a nedostali jsme se k rychlé kombinaci, která nám v jiných zápasech přinášela úspěch. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale naším největším problémem dnes byla koncentrace v zakončení. Pokutový kop jsme zahodili, ale i přes to jsme měli vstřelit rozhodující gól. Skalík dnes předvedl několik dobrých zákroků a udržel čisté konto, za což zaslouží pochvalu. Ovšem poprvé na podzim jsme v zápase nedokázali dát gól, takže jsme nemohli vyhrát. Bezbranková remíza je pro nás neúspěch,“ řekl k utkání trenér Jan Navrátil.
FK Vsetín vs. TJVM U17 1:2 (0:1)
Branky: 76. Neumann – 18. Vozák, 55. Gajdušek.