Mládež našich partnerských klubů - Vidče, Krhová, Liptál, Lidečko a VKK - 13. dubna

Výsledky mládežnických kategorií TJ VIDČE
Dorost

sd Vidče/Val.Bystřice – Juřinka 0 : 0 ( 0 : 0 )
Sestava : Mičkal Jan, Pupík Ondřej, Mičkal Filip, Rohleder Martin, Machýček Matyáš, Žitník Daniel, Pavlíček Vojtěch, Vajter Štěpán, Svak Filip, Basel Antonín, Merta Adam ( stř. Novák Lukáš, Onderka Adam, Polášek Kryštof )
Zápasy proti tradičnímu dorosteneckému soupeři z Juřinky patří k těm nejprestižnějším. V nedělním utkání jsme za soupeře měli druhý tým tabulky. Oba celky nastupují oslabeny o své kanonýry. Na straně domácích dlouhodobě zraněný Tomáš Kraus, hosté bez Petra Bačáka a pilíře obrany Marka Brňovjaka. Právě jeho absence ve středu obrany dokonale využíváme, ale své vyložené šance bohužel neproměňujeme. První poločas začíná obrovskou šancí Filipa Svaka. Ten se ocitá sám před hostujícím brankářem Ručkou, ale jeho střelu skvěle gólman Juřinky vyráží na roh. Na druhé straně běží sám na domácího Jana Mičkala Šobora, ale i jeho tutovku domácí brankář skvěle chytá. Ten vzápětí vyráží i dobrou střelu Rethyo z levé strany. Následují dvě tutovky Antonína Basla. V obou případech postupuje sám na Ručku a v obou případech volí přehození brankáře. Poprvé hostující brankář konečky prstů vyráží na břevno, odražený míč propadá znovu k Baslovi, ale jeho dorážka míří pouze do levé tyče. Druhý samostatný nájezd končí sice v síti, ale nad břevnem. Také druhá půle nabízí na úvod sezóny slušný fotbal. Fyzicky velmi dobře připraveným hostům se vyrovnáváme a bojuje se o každý centimetr hřiště. Bohužel tak jako v první půli své šance neproměňujeme. Jak Lukáš Novák, který nedokáže dotlačit míč do odkryté branky z malého vápna po centru Vojty Pavlíčka, tak i Antonín Basel jenž nadvakrát z deseti metrů neprostřeluje hostující obranu. Škoda, dnes jsme ve vyrovnaném utkání měli víc gólových šancí, ale o tři body jsme se připravili sami. Dnes kralovali oba brankáři. Jak domácí Jan Mičkal, tak i hostující Adam Ručka byli neprůstřelní. Musím i vyzdvihnout výkon domácího kapitána Filipa Mičkala, který byl nejlepším hráčem na hřišti. Velké poděkování do Valašské Bystřice, že jsme mohli utkání odehrát na hřišti u nich a do Juřinky za přizpůsobení se změně hřiště a času utkání. Trenér Vladislav Basel.
Starší žáci
sd Val.Bystřice/Vidče – Hovězí 3 : 1 ( 3 : 0 )

Branky : Mičkal Tadeáš, Pomkla Sebastian, Mitáš Jaroslav
Sestava : Kozák Tomáš, Tichavský Vít, Mitáš Jaroslav, Dvořák Štěpán, Mičkal Robert, Pavlíček Jakub, Kopecký Matyáš, Fusek Šimon, Vanduch Václav, Vaculín David, Pomkla Sebastian, Mičkal Tadeáš, Pastor Marek, Raždík Vojtěch, Stodulka Marek
Začátek utkání a mírná převaha domácích, bez šancí na obou stranách. Ve 24.min. Václav Vanduch vysouvá Sebastiana Pomklu, ten uniká po křídle a dává pod sebe míč na Tadeáše Mičkala, který přehazuje brankáře hostů 1:0. Vzápětí následují dvě slepené branky a neodpískaný penaltový zákrok na Tadeáše Mičkala. Nejprve v 31.min. sklepává přihrávku na velkém vápně Matyáš Kopecký pro Sebastiana Pomklu a ten střelou k tyči zvyšuje na 2:0. 32.min. únik po křídle Sebastiana Pomkly nahrávka pod sebe a pod břevno zakončující Jaroslav Mitáš 3:0. Nástup do druhé půle nám nevychází a po chybě v obraně soupeř v 46.min. snižuje na 3:1. I přesto, že ve druhém poločase už nehrajeme tak dobře jako v poločase prvním, vytváříme si šance, ale neproměňujeme je. Po nahrávce Jaroslava Mitáše střílí Šimon Fusek nad, a po přihrávce Sebastiana Pomkly rovněž Jaroslav Mitáš přestřeluje hostující bránu. Trenér Radek Mičkal.
Mladší žáci
sd Dolní Bečva/Vigantice – sd Vidče/Val.Bystřice 3 : 7 ( 2 : 3 )

Branky : Valčík Nikolas 2x, Vanduch Václav, Křenek Robert, Mitáš Dominik, Randýsek Václav, Kopecký Matyáš
Sestava : Petružela Adam, Mitáš Theodor, Randýsek Václav, Mitáš Dominik, Křenek Robert, Valčík Nikolas, Vaculín Teodor, Randus Štěpán, Vaculín Michal, Kopecký Simon, Poledník Denis, Vanduch Václav, Kopecký Matyáš
Dnes jsme jeli do Vigantic s jasným cílem navázat na včerejší výborný výkon týmu mužů. Od první minuty jsme plnili vše co jsme si řekli. Vycházely nám i naše nacvičené standardní situace z rohu a jak první branka Václava Vanducha, tak i třetí v pořadí Roberta Křenka byly hlavou ukázkové. V prvním poločase proti nám byly nařízeny tři pokutové kopy! První Adam Petružela skvěle chytil, ale na další dvě již neměl nárok. Tři penalty za poločas tým rozhodily, ale musíme se naučit a poučit, že i tohle k fotbalu patří. Po poločasové rozpravě se tým uklidnil, zvednul a opět jsme se začali soustředit pouze na hru. Znovu začali hrát kombinačně, snaživého soupeře přehrávat a zápas byl opět v naši režii! Tak jak včera muži, tak i dnes my dali do zápasu srdíčko a zaslouženě zvítězili. Chci oba týmy pochválit. Velké díky i divákům za víkendovou podporu. Trenér Jiří Vaculín.

Starší přípravka dnes vítězně
Vidče – Zubří 12 : 10 ( 6 : 3 )

Branky : Randus Štěpán 6x, Divín Jiří 3x, Cáb Matyáš 2x, Pisárik Adam
Sestava : Maléř Dominik, Cáb Matyáš, Divín Jiří, Randus Štěpán, Mičkal Kryštof, Pisárik Adam, Ryboň Petr, Duda Mikuláš, Mikulenka Josef, Špaková Eliška, Barabášová Veronika, Barabáš René.

Vladislav Basel

Krhová

Starší žáci v SD s Juřinkou mají za sebou první dvě jarní utkání. V tom prvním prohráli 2:7 s Podlesím - branky Daniel Géryk a Petr Bačák. Ve druhé zápase podlehli 0:8 týmu SD Kateřinice/Ratiboř.

Liptál

Starší žáci vstoupili vítězně do jara výsledkem 3:2 nad SD Rajnochovice/Kelč. Branky: Pavel Mikač 2, Matyáš Procházka. Následně doma porazili Lidečko 7:4. Branky: Pavel Mikač 3, Matěj Hruška 3, Matyáš Procházka.

Mladší žáci prohráli s SD Kateřinice/Ratiboř 4:7. Branky: Matyáš Procházka 2, Daniel Michálek a Kryštof Mičkal.

Lidečko

V neděli 26.3.2023 se tým žáků SK Lidečko zúčastnil zimního turnaje OFS Vsetín na umělce na Vsetíně.
Postupně jsme odehráli 5 těžkých zápasů , kdy se hrálo turnajově na jeden poločas po 25 minutách.
I když jsme všechny zápasy prohráli, kluci se snažili , bojovali, ale proti silnějším a starším týmům jsme mnoho šancí neměli. Zvláště v následujících zápasech ( proti Polance a Jarcové ), kdy po velmi krátké přestávce jsme hned hráli další zápas a 50 min. hry je pro náš mladý tým opravdu velká zátěž.
Ale nemůžeme se neustále vymlouvat na úroveň soupeřů, spoustu gólů jsme dostali po našich školáckých chybách. A právě tyto zápasy nám ukazují , kde je potřeba zapracovat, proto musíme dále poctivě makat při trénincích a snažit se v následujících mistrovských zápasech se co nejvíce vyvarovat našich chyb a zabojovat o dobrý výsledek.

Sestava : Honza Strnka, Marek Loucký, Ondra Liška, Dominik Hyžák, Kuba Sáblík, Honza Mikulášek, Mirek Machala, Pepík Gargulák, David Krátký, Robin Číž

Roman Mikulášek

Následně vstoupili starší žáci vítězně do jara výhrou na Hovězí 2:0 po brankách Matěje Zádrapy.

Přípravka prohrála s SD Nový Hrozenkov/VKK B 4:10. Branky: Robin Číž 2, Petr Baklík, Šimon Kolínek.

VKK

Přípravka porazila Lidečko 10:4. Branky: Jiří Urban 2, Ellen Bambuchová, Jan Pastucha 3, František Plánka 3, Sebastian Martin.

Dorost prohrál na úvod jara v Kelči 5:2. Branky: Tomáš Jagerský, Jan Hrabovský.

Starší žáci podlehli Kvítkovicím 0:8, mladší žáci se stejným soupeřem remizovali 3:3. Branky: Marek Malúšek, Martin Králík a Vít Surý.