Starší žáci : TJ JUŘINKA - SK ZLÍN 1931 "B"   1 : 0   ( 0 : 0 )

Starší žáci :

TJ JUŘINKA - SK ZLÍN 1931 "B"   1 : 0   ( 0 : 0 )

Branka : Mikula Jakub.

Sestava : Menšík Filip , Blaha Jan - Němec Ondřej , Marek Adam , Mikula Jakub , Michalík Jakub , Hruška Marek , Bílý Daniel , Hrbáč Jan , Šulák Vojtěch , Farý Lukáš , Pelc Stanislav , Hradil Tomáš , Cacek Michal , Mach Ondřej a Nevařil Tomáš.

Utkání dvou neporažených mužstev bylo od první do poslední minuty velmi vyrovnané , rychlé s mnoha šancemi na obou stranách. V prvním poločase měli více ze hry hosté ze Zlína , ale díky brankáři Filipovi Menšíkovi , který měl svou premiéru v dresu Juřinky bylo po poločase nerozhodné skóre. V druhém poločase měli více ze hry a šancí domácí a díky proměněnému přímému kopu v 61. minutě se ujali vedení a jednobrankový náskok udrželi až do konce utkání a tímto vítězstvím se usadili v čele tabulky Krajské soutěže.

Mladší žáci :

TJ JUŘINKA - SK ZLÍN 1931 "B"   5 : 0   ( 2 : 0 )

Branky: Nevařil Tomáš 2 , Mácha David , Cacek Michal a Rücker Michal.

Sestava : Blaha Jan , Menšík Filip - Nevařil Tomáš , Klanica David , Mach Ondřej , Ševčík Jakub , Šeliga Adam , Cacek Michal , Mácha David , Menšík Adam , Klier Max , Rücker Michal a Kozelka Radek.

Domácí mužstvo podalo v celém utkání kompaktní výkon a jednoznačně přehrálo soupeře ze Zlína a díky proměněným šancím vyhrálo vysoko 5 : 0. V prvním poločase se podařilo prosadit Davidovi Máchovi , který před sezónou přišel z Choryně a rychle se zařadil do kádru Juřinky a Michalovi Cackovi. Ve druhém poločase se prosadil Michal Rücker , který též přišel před sezónou z Hostašovic a na závěr pojistil výhru dvěma góly opora a kapitán mužstva Tomáš Nevařil. Tímto vítězstvím se mladší žáci Juřinky posunuli na třetí místo v tabulce Krajské soutěže.

CYMERA_20150912_170747 CYMERA_20150912_171507 CYMERA_20150912_172239 CYMERA_20150912_172359