21.09.2015

Výsledky mládežníků TJ Valašské Meziříčí

19.9.2015 MSDD dorostu sk.E/7.kolo SK Hranice vs. TJVM U19 1:3 (0:2) Branky: 86. Hleba – 5. Gilar, 18. Bulla, 79. Poláček. Sestava U19: Skalík, Bayer, Solanský, Hrabovský, Šnajdr (60. Poláček), Kelnar, Gilar, Bill (46. Geryk), Bulla, Ostřanský (78. Lejska), Zachrdla (69. Krajča)

19.9.2015
MSDD dorostu sk.E/7.kolo
SK Hranice vs. TJVM U19 1:3 (0:2)
Branky: 86. Hleba – 5. Gilar, 18. Bulla, 79. Poláček.
Sestava U19:
Skalík, Bayer, Solanský, Hrabovský, Šnajdr (60. Poláček), Kelnar, Gilar, Bill (46. Geryk), Bulla, Ostřanský (78. Lejska), Zachrdla (69. Krajča)
Průběh utkání U19:
V Hranicích jsme prodloužili naši sérii bez porážky.
Rychle jsme vedli a vypracovali si další šance.
V 5. minutě propadl přímý kop Gilara bez jediné teče až do sítě domácí branky - 0:1.
V další příležitosti si nedokázal Ostřanský srovnat krok a včas zakončit, sám pak na domácí brankáře postupoval Hrabovský, ale ani on nebyl úspěšný.
V 18. minutě centroval do vápna Gilar, jako první byl u míče Bulla a vedli jsme o dvě branky - 0:2.
Ve druhém poločase byly zajímavé okamžiky k vidění až v poslední dvacetiminutovce.
V 71. minutě nejprve Poláček zblízka nastřelil jen dobře postaveného brankáře domácích.
V 79. minutě pak skvěle sehraný rychlý protiútok po ose Gilar - Hrabovský zakončoval Poláček již do prázdné branky - 0:3.
Pět minut před koncem se prosadili také domácí.
V 86. minutě využili nekoncentrovanosti naší obrany a zaznamenali čestný úspěch - 1:3.
Vítězství jsme si ovšem nenechali vzít.
"Dnes jsme sehráli velmi dobrý první poločas, po kterém jsme ovšem mohli vést více než o dvě branky. Vytvořili jsme si dostatek vyložených šancí, ale finální řešení nebylo ideální. Ve druhém dějství jsme nedokázali dobře kombinovat a ztráceli jsme míč díky jednoduchým chybám v herních činnostech jednotlivce. Dlouho jsme čekali na třetí gól, který po krásné přímočaré akci vsítil Poláček. Velká škoda je inkasovaný gól, protože padl díky naší nekoncentraci a nedůrazu uprostřed hřiště, protože brankář Skalík by si vychytanou nulu za dnešní výkon zasloužil," řekl Jan Navrátil, trenér.

SK Hranice vs. TJVM U17 2:1 (1:1)
Branky: 5. Zobaník, 76. Veselý - 30. Gajdušek.
Sestava U17:
Pobořil L., Pobořil P. (41. Gajdoš), Petrů (50. Smékal), Vozák (62. Janošek), Gajdušek, Sovák, Kadla, Jašíček, Švidrnoch, Straka (77. Mrlina), Vašek.

19.9.2015
MSL žáků sk.Sever/7.kolo
FK Šumperk vs. TJVM U15 1:13 (1:8)
Branky: Daniel Smékal 4, Jonáš Vrána 3, Josef Šafář, Jan Kořistka, Patrik Ryšánek, Vojtěch Vašát, Ondřej Němec, Jan Handl.
Sestava U15:
Čech, Šafář, Kořistka, Ryšánek, Smékal, Daniš, Vašát (50. Kandra), Palacký, Němec, Vrána, Handl.

FK Šumperk vs. TJVM U14 0:9 (0:3)
Branky: Lukáš Melichařík 2x, Miroslav Vrba 2x, Daniel Němec 2x, Matyáš Válek, David Smilek, Lukáš Vrabec
Sestava U14:
Hegar, Válek (48. Fojtík), Matocha, Vašek, Sovák (48. Kašper), Melichařík, Smilek, Vrba (48. Měrka), Vrabec, Marek, Němec.
Průběh utkání U14:
Ze začátku bylo utkání vyrovnané se spoustou nepřesností, ale s šancemi na obou stranách.
Po našem prvním gólu jsme byli častěji na míči a soupeř hrozil pouze z dlouhých nakopávaných míčů za naši obranu.
Ve druhém poločase již byla hra plně v naší režii a připsali jsme si další vysoké vítězství.
"Jelikož nám chybělo šest hráčů, udělal mi radost dobrý výkon těch, kteří dostávali v minulých zápasech méně prostoru. Za zápas a především druhý poločas patří pochvala i celému týmu," řekl Zdeněk Furmánek, trenér.