28.09.2016

Ratiboř nachází zase bodovou vlnu

Ratiboř-Hovězí 3:1 (2:0) Utkání I. B třídy se v Ratiboři předehrávalo na žádost Hovězí ve středu, neboť v sobotu jdou hráči na svatbu jednomu z hráčů. Do sestavy domácích nastoupila staronová posila z dorostu Zlína náš odchovanec Daněk Štěpán a ve středu zálohy to bylo znát.

Ratiboř-Hovězí 3:1 (2:0)
Utkání I. B třídy se v Ratiboři předehrávalo na žádost Hovězí ve středu, neboť v sobotu jdou hráči na svatbu jednomu z hráčů. Do sestavy domácích nastoupila staronová posila z dorostu Zlína náš odchovanec Daněk Štěpán a ve středu zálohy to bylo znát. V prvním poločase byli domácí lepší a potvrdili to i brankově. Do druhého poločasu hosté naskočil s odhodláním s výsledkem něco udělat a hra se vyrovnala, ale na štěstí pro domácí se jim nepodařilo vstřelit branku. Po třetí pojistce v síti hostů bylo jíž o osudu utkání rozhodnuto a Hovězí stihlo v závěru výsledek jíž jen korigovat. Domácí začali zápas svižně a jíž v 5. minutě zahrozil pěknou střelou Černík ale Rovenský byl na místě. O dvě minuty později se dostali do první šance hosté a to Tkadlecem, který těsně minul Galetovu branku. Ve 14. minutě našel Daněk před bránou Jakubíka ten zamotal obráncům svýma kličkama hlavu a střelou k tyči otevřel skóre - 1:0. Ve 28. minutě přihrál Ostřanský před bránu Blizňákovi a ten v jasné pozici těsně minul. O tři minuty později naservíroval Daněk před bránu Mikulovi a ten zvýšil na 2:0. V 33. minutě kopali hosté přímý kop a Karel Trlica z 25 metrů jen těsně minul bránu. Pět minut před poločasem mohl být náskok pro Ratiboř ještě veselejší, ale proti byl Rovenský, který střelu Černíka vyrazil na tyč.
V 57. minutě poslal Mikula přihrávku na Jakubíka, ale Rovenský byl opět na místě. O čtyři minuty později na druhé straně hřiště Zádilský trefil tyč domácí branky. V 61. minutě ukázal svůj postřeh Galeta, který chytil dobře mířenou střelu Blahy z 25 metrů. V 69. minutě se dostal do šance Jakubík, ale gólman hostů včas vyběhl. O tři minuty Mikula přihrál Ostřanskému a ten vyběhnutého Rovenského přeloboval -  3:0. Poslední slovo v utkání měli hosté, když se v 80. minutě pěkně do šibenice trefil Varaja.