02.10.2016

Ondřej Filák si dělal dobrý den z obrany Hrachovce

F. LHOTA – HRACHOVEC 6:0 (2:0) Francova Lhota jasně přehrála Hrachovec. Hvězdou zápasu byl autor čtyř branek Ondřej Filák. Svůj střelecký koncert odstartoval krásnou individuální akcí, celkově si s tím hostující obrana nevěděla rady.

F. LHOTA – HRACHOVEC 6:0 (2:0)
Francova Lhota jasně přehrála Hrachovec. Hvězdou zápasu byl autor čtyř branek Ondřej Filák. Svůj střelecký koncert odstartoval krásnou individuální akcí, celkově si s tím hostující obrana nevěděla rady. A to Šerý s Chmelou zahodili již v prvním poločase nemožné. Radek Chmela dal třetí domácí branku z penalty. Již v prvním poločase mohli dominující domácí dát i více branek. Po přestávce to byla jen otázka skóre. Chmela se vyžíval v brejcích, do kombinace se zapojil také Matušinec. Hrachovec nebyl důstojným soupeřem. „Ten zápas jsme mohli vyhrát i patnáct nula. nebylo co řešit,“ řekl předseda Francovy Lhoty Josef Bambuch.
BRANKY: 8., 9., 71. a 76. Filák, 53. a 70. Chmela.