13.06.2016

Lubomír Kysučan komentuje utkání Prostřední Bečva - Prlov

Poslední utkání na domácím hřišti s Prlovem přineslo velmi pěkný a rychlý fotbal z obou stran. O tom, že Prlov stejně jako Bečva žije fotbalem svědčí i spousta fanoušků a fanynek, kteří hráče z Prlova na Bečvu doprovázeli. Utkání začalo ve vysokém tempu.V 19. minutě to byla velká kanonáda s dorážečkami před domácí brankou a jen výbornému Aleši Jurajdovi se stav nezměnil.

Totéž se odehrálo o deset minut později před brankou Prlova, ale rovněž výborný Kořenek vše vyřešil.Ve 44. minutě pronikl z půli hřiště přes hostující obranu Martin Fiurášek, který gólem do šatny uzavřel skóre prvního poločasu a 1:0. Následovala spousta rychlých a pohledných akcí na obou stranách, brankáři nechybovali. V 63. minutě zahrával trestný kop Patrik Kubáň, krásnou dělovkou překonal Kořenka a zajistil tak zisk třech bodů pro domácí. Před 150 určitě spokojenými diváky rozhodoval Blažek.
Co řekl k utkání kouč domácího mužstva Zbyněk Jurajda:
"Hosté přijeli bez Novosada a Sochory, ale byli nám více než vyrovnaným soupeřem. Byl to úžasný zápas plný nasazení a bojovnosti od první do poslední minuty.Vybojovali jsme tři body ve druhém poločase, kdy jsme reagovali na brzké vyrovnání soupeře. Prlov hrál výborně,měli skvělého brankáře."