13.06.2016

Josef Hyžák komentuje utkání Zašová - Lidečko

Branky: 32. Sekyra Jan – 2. Patrik Novák, 50. Roman Zezulka, 76. Radim Gargulák. Sestava: Roman Hyžák – Adam Hruboň (39. Filip Hynek), Robin Buček, Tomáš Františák, Zdeněk Havelka – Petr Sekula, Jan Novosad ©, Patrik Novák, Roman Zezulka (82. Richard Kulíšek) – Petr Svoboda, Radim Gargulák. Hráč utkání: Roman Zezulka, Radim Gargulák.

Branky: 32. Sekyra Jan – 2. Patrik Novák, 50. Roman Zezulka, 76. Radim Gargulák.

Sestava: Roman Hyžák – Adam Hruboň (39. Filip Hynek), Robin Buček, Tomáš Františák, Zdeněk Havelka – Petr Sekula, Jan Novosad ©, Patrik Novák, Roman Zezulka (82. Richard Kulíšek) – Petr Svoboda, Radim Gargulák.

Hráč utkání: Roman Zezulka, Radim Gargulák.

V tomto utkání tahali domácí za kratší konec. Zápas začal pro hosty z Lidečka ideálně. Už ve 2. minutě centroval do vápna hostující kapitán Honza Novosad, míč propadl k Patrikovi Novákovi, který jej uklidil do brány, 0:1. Domácí se snažili. A podařilo se jim vyrovnat ve 32. minutě, kdy se trefil domácí Sekyra. Hosté z Lidečka ale byli v prvním poločase lepším týmem a zahodili další příležitosti ke skórování.

Do druhého poločasu opět vstoupili hosté lépe. Už v 50. minutě se gólově prosadili se prosadil Roman Zezulka, který si prošel domácí obranou a v pohodě zakončil, 1:2. Lidečko dál pokračovalo ve svém fyzicky náročném stylu hry a domácí v tomto zápase neměli šanci hosty porazit. Definitivní tečku za zápasem udělal hostující rychlík Radim Gargulák, když prošel domácí obranou a zakončil jak se patří, 76. minuta 1:3. Od té doby už se zápas pouze dohrával.

Radek Janáč, vedoucí SK Lidečka: "Jsme rádi, že jsme Zašové oplatili podzimní porážku na našem hřišti a zvítězili jsme. V tomto zápase jsme byli jednoznačně lepším týmem a za vítězstvím jsme si šli od první minuty zápasu. Hráči a trenér Ivan Pecha si za celou sezonu zaslouží pochvalu a nás jen mrzí, že se za týden budeme s trenérem loučit. Příští týden zakončíme sezonu ve Vizovicích, kde bychom taky chtěli zvítězit."