Ženy

23.10.2017

Vsetínské fialky porazily těsně Vlkoš

Vlkoš - FC Vsetín 1:2 (0:0) Za deštivého počasí vyrážely ženy Vsetína v brzkých ranních hodinách k poslednímu venkovnímu zápasu podzimní části sezóny do vzdáleného Vlkoše (u Kyjova).

Vlkoš - FC Vsetín 1:2 (0:0)
Za deštivého počasí vyrážely ženy Vsetína v brzkých ranních hodinách k poslednímu venkovnímu zápasu podzimní části sezóny do vzdáleného Vlkoše (u Kyjova). Utkání začalo ze strany hostů poměrně ospale. Na hře v počátcích chybělo více pohybu a k vidění byly spíše přihrávky bez adresáta. V první polovině hry si hosté nedokázali vytvořit převahu a usadit se na soupeřově polovině. Nakopávané balony na mokrém terénu sjížděly až k výborně hrající domácí gólmance Aujeské.

Druhá půle začala obdobně jako končila ta první, což už domácí dokázaly využít a balonem za obranu v 51. minutě šly do vedení. To hosty, ale konečně nakoplo k lepšímu výkonu a začaly hrát svoji hru. V 58. minutě si v náběhu přebrala balon Rýdlová, obehrála gólmanku a srovnala skóre na 1:1. Vsetíňačky ovšem cítily možnost lepšího výsledku a tak se rvaly o každý kousek hřiště. V 75. minutě se po centru Rýdlové dostala Krčmářová do střelecké pozice a z úrovně jedenáctky se nemýlila a poslala Vsetín do těsného vedení. Utkání se dohrávalo ve velkém tlaku domácích, nicméně hosté si již skóre dokázaly pohlídat a získat tak další 3 body do tabulky, díky kterým je již teď jisté že ženy Vsetína přezimují na prvním místě divize.
Poslední utkání podzimní části soutěže odehrajeme v neděli 29.10.2017 ve 14:30 na Vsetíně proti 1. FC Olomouc B. Přijďte nás podpořit.

Sestava: Jašková, Ševčíková, Randuchová, Vlčková, Kovaříčková, Pernická, Rýdlová, Kocurková, Čípová, Krčmářová, Hrazdilová, Mikešová, Pospíšilová.
Střelci: Rýdlová, Krčmářová.