Ženy

30.10.2017

Béčko Olomouce obralo fialky o všechny body

FC Vsetín – FC Olomouc B 3:7 (1:5) Vsetíňačky nastoupily v oslabené sestavě k poslednímu domácímu utkání v silném větru s velkým respektem.

FC Vsetín – FC Olomouc B 3:7 (1:5)
Vsetíňačky nastoupily v oslabené sestavě k poslednímu domácímu utkání v silném větru s velkým respektem. Ani branka Rýdlové ve 2. minutě je nenakopla a pokračovaly dále velice zakřiknutě. Ve 13. minutě z tlaku vyrovnala hostující Vykopalová. A to domácí Vsetín položilo ještě víc. O deset minut později zvýšila na 1:2 Stanjurová střelou z dálky. O 5 minut později už to bylo zásluhou Břenkové 1:3. Velice zmatená hra domácích pokračovala až do poločasu, kdy navíc inkasovali ještě další dvě branky.
Druhý poločas po přeskládání sestavy začali domácí trošku lépe a vytvořily si menší tlak s několika střelami na branku. V 59. minutě se po špatném odkopu hostů trefila Krčmářová. O 8 minut později utekla obraně Rýdlová a stav byl rázem 3:5. Chvíli na to neproměnila svůj sólo nájezd opět Rýdlová a jak praví staré přísloví, nedáš, dostaneš, trefila se Stanjurová a hosté odskočili znovu na 3 branky. Domácí se snažili výsledek ještě korigovat, ale bohužel dnes nebyl jejich den. Hosté navíc ještě v poslední minutě zvýšili na konečných 3:7. Bohužel poslední zápas domácím vůbec nevyšel a holky se omlouvají všem divákům, kteří si našli cestu na stadion v tomto sychravém počasí, za předvedenou hru.
Branky: Rýdlová 2, Krčmářová – Stanjurová 3, Vykopalová 2, Břenková 2.