Ženy

21.05.2018

VSETÍN JE PO VÝHŘE NAD CELKEM VLKOŠE BLÍZKO K ZISKU TITULU V DIVIZI ŽEN

Fotbalistky Vsetína nic neponechaly náhodě a v neděli na domácím hřišti po jednoznačném průběhu porazily celek z Vlkoše. Po 8. jarním kole jsou tak blízko k zisku prvního místa v Moravskoslezské divizi žen.

Fotbalistky Vsetína nic neponechaly náhodě a v neděli na domácím hřišti po jednoznačném průběhu porazily celek z Vlkoše. Po 8. jarním kole jsou tak blízko k zisku prvního místa v Moravskoslezské divizi žen. V posledním kole sezony Valašky poměří síly s béčkem 1. FC Olomouc. Zápas se bude hrát v sobotu od 15.30 hodin v Kostelci na Hané.
V neděli Vsetím zdolal Vlkoš 3:0. Domácí tým zápas začal v útočném rozpoložení. Obrana Vlkoše však dlouho odolávala. Valašky na první gól čekaly až do čtyřiapadesáté minuty, kdy se poprvé do sítě Aujeské trefila Kocurková. Druhou branku přidala o tři minuty později po povedené ráně z hranice šestnáctky Prášilová. Gólový účet střetnutí uzavřela po pěkné kombinaci a následné rychlé akci v 87. minutě Krčmářová.
,,V utkání jsme měli od úvodních minut převahu. Vytvořili jsme si spoustu šancí a kopali jsme hodně rohů. V prvním poločase nám ale chyběl důraz a nepřesní jsme byli i v koncovce. Po přestávce jsme konečně začali dávat také góly. Vlkoš jsme přehrávali hlavně kombinací,“ hodnotil střetnutí se čtvrtým kolektivem tabulky první muž lavičky Vsetína Martin Pavlát.
Ten za nejlepší hráčku Valašek vybral Danielu Kocurkovou. ,,Naše střední záložnice kromě toho, že tvořila hru, dobře bránila a dala také důležitou první branku,“ chválil Pavlát.
FC VSETÍN – VLKOŠ 3:0 (0:0)
Branky Vsetína: Kocurková, Prášilová, Krčmářová.
Sestava: Jašková – Kovaříčková, Prášilová, Randuchová, Petra Ševčíková, Petruželová, Rýdlová, Kocurková, Čípová, Krčmářová, Holubová. Střídaly: Nela Ševčíková, Dita Pospíšilová, Pernická.