Ženy

07.05.2018

VSETÍN SI PŘIVEZL POVINNÉ BODY Z MUTĚNIC. HRA VALAŠEK ALE MĚLA REZERVY

Fotbalistky Vsetína si v neděli přivezly předpokládané tři body z Mutěnic.

Fotbalistky Vsetína si v neděli přivezly předpokládané tři body z Mutěnic. V tabulce Moravskoslezské ligy žen po šestém jarním kole proto zůstávají na prvním místě. V dalším kole se Valašky představí v domácím prostředí, kdy v neděli přivítají Velké Pavlovice. Zápas na stadionu v Tyršově ulici začne v 16.30 hodin.
V Mutěnicích vsetínský kolektiv zvítězil 4:1. Hosté na půdě šestého celku tabulky čekali na první gól do osmé minuty, kdy je po rohu Rýdlové a po dorážce z malého vápna poslala do vedení Holubová. V šestadvacáté minutě povedenou ranou pod břevno skórovala podruhé Čípová.
Také ve druhém poločase měl Vsetín mírnou převahu, kterou zúročila třetí trefou v síti domácí gólmanky Pavkové Petruželová. Poté se branky dočkaly i Mutěnice. O čestný gól Jihomoravanek se postarala v jednaosmdesáté minutě Lamáčková. Brankový účet zápasu pak uzavřela tři minuty před koncem pohotovu střelou z hranice šestnáctky Krčmářová.
,,Úvodních dvacet minut utkání se nám dařila přízemní kombinace a nebezpečné byly naše křídelní akce. Ve zbytku střetnutí už jsme hráli upracovaný fotbal. Problémy nám dělala tvrdost domácích v osobních soubojích. Nicméně vývoj duelu jsme kontrolovali a dovedli jsme ho k jasnému vítězství,“ konstatoval po zápase hostující trenér Martin Pavlát.
Ten za největší nedělní tahounky vybral dvě záložničce. ,,V první půli se dařilo Petruželové a ve druhém poločase Čípové. Obě uměly podržet balón a pokoušely se i o střelbu,“ chválil vsetínský lodivod.

MUTĚNICE – FC VSETÍN 1:4 (0:2)

Branky Vsetína: Holubová, Čípová, Petruželová, Krčmářová.

Sestava: Jašková – Kovaříčková, Randuchová, Nela Ševčíková, Petra Ševčíková, Pernická, Rýdlová, Kocurková, Čípová, Krčmářová, Holubová. Střídaly: Petruželová, Dita Pospíšilová.