Ženy

11.09.2017

Juniorky Horní Bečvy mají za sebou první turnaj

Zdravím fanoušky našich juniorek!! V sobotu 9. 9. 2017 naše holky zajížděly do vzdálených Nových Sadů na svůj první oficiální turnaj 3. ligy dorostenek Morava 5+1 (2x30 minut).

Zdravím fanoušky našich juniorek!! V sobotu 9. 9. 2017 naše holky zajížděly do vzdálených Nových Sadů na svůj první oficiální turnaj 3. ligy dorostenek Morava 5+1 (2x30 minut).Náš první zápas rozhodčí zahájil v 14:00, kdy jsme sehrály utkání proti týmu domácích Nových Sadů. Zápas začal poněkud nervózně, ale za to střelecky hned ve 3. minutě zápasu jsme poprvé inkasovali krásný gól do šibenice. V 5. minutě opět po úniku hráčky Pírkové, jsme dostaly gól na 2:0. Holky to však nevzdaly a hned minutu na to se Janě Karafiátové důrazem podařilo snížit na 2:1. Ovšem holky si nedokázaly pohlídat jednu a tu samou hráčku a tak v 8. minutě inkasovaly na 3:1, čímž Pírkova dokončila svůj hattrick. V 9. minutě se opět ukázal náš důraz a Lucie Kubáňová snižuje na 3:2. Ve 26. minutě holky ještě obdržely gól do šaten (opět od hráčky Pírkové). Poločas tedy 4:2 pro domácí.
Druhý poločas však začal lépe pro hráčky Horní Bečvy, po tom co jsme nasadili Adéla Adamcová z Dolní Bečvy do útoku, měla během 5 minut svůj první hattrick. Ve 32.,33. a 36. minutě otočila stav utkání v náš prospěch na 5:4. Srovnání přišlo ve 39. minutě. Zápas byl nahoru a dolů avšak ve 43. minutě Adéla Adamcová přidává svůj 4. gól na stav 6:5. Ten se již v posledních 17 minutách zápasu nezměnil i po napínavém závěru kdy v 60. minutě byl proti nám odpískán přímý kop a 2 rohy. Holky již udržely výsledek a píšou si své první 3 body do tabulky.
Druhý zápas, který holky odehrály hned po utkání s Novými Sady, byl zápas s týmem Brušperka. Zápas začal v 15:30 a na holkách byla již znát únava a zápas začal dost neotrkaně.
Brušperk měl výborné střely a útočné akce, avšak naše opora týmu gólmanka Katka Kahánková z Vigantic všechny vychytala. Prvních dvacet minut zápasu bylo vyrovnaných bez gólu, až ve 21. minutě se prosadila Markéta Barošová jak jinak než důrazem a vytvořila pro nás tedy vedení 1:0. To však trvalo pouhé 3 minuty, kdy si holky svou naivní hrou nedokázaly uhlídat nejmenší, avšak skvěle hrající hráčku Brušperka, která vstřelila krásný gól na 1:1. Ve 28. minutě však přišla chyba gólmanky Brušperka a pro nás to znamenalo nepřímý kop, sami trenéři byli překvapeni, jak geniálně naše holky tento kop zahrály, kdy Juliet Juráček krásně nachystala balón Terce Vaškové a ta se nemýlila a zvýšila stav na 2:1. Závěrečný gól následoval, až ve 42. minutě kdy si Juliet Juráček navedla míč na střed a krásnou střelou zavěsila na konečných 3:1.

Děkuji moc holkám, že na zápas přišly v tak hojném počtu a za snahu bojovat až do poslední minuty.
Další turnaj nás čeká 14. 10. 2017, kdy budeme hrát na půdě Brušperka. Sportu zdar!