Ženy

17.10.2016

Hornobečvanské střely prohrály v Ostravě

Slovan Ostrava – Horní Bečva 4:2 (4:0) Ženy z Horní Bečvy jely do Ostravy oslabené o dvě hráčky. Zápas byl odehrán za sychravého počasí.

Slovan Ostrava – Horní Bečva 4:2 (4:0)

Zápas začal obrovským tlakem domácího týmu a byl odměněn první brankou v zápase. O chvíli později to bylo už o dvě branky, když se domácí hráčka trefila k tyčce z velkého vápna. Třetí branka padla hned vzápětí z rychlého brejku střely z velkého úhlu. Do poločasu inkasovali hosté ještě po čtvrté.
Druhý poločas se konečně dostal do hry i hostující tým. Na 4:1 snižovala krásnou střelou z voleje, ze dvaceti metrů, levou noho Veronika Vašutová. O chvíli později poslala Iva Romanová do samostatného úniku Adélu Myslikovjanovou a ta krásně přehodila domácí brankářku 4:2. Hostující hráčky měly pár dalších šancí, ale nevyužili je, tak zápas skončil 4:2.
První poločas byl tragický, nebojovali jsme, neběhali a nedali si jednu přesnou přihrávku. O poločase sem holkám řekl, ať začnou makat a holky si to vzaly k srdci. Do druhé půlky jsme přišli jako vyměnění. Dařili se nám kombinace i nakopávané balóny za obranu. A holky z toho vytěžily dvě branky. Škoda, že jsme neproměnili i další šance, ale to se ve fotbale stává. Děkuji holkám za druhý poločas a za individuální výkony. Když budeme hrát, tak jak jsme hráli druhou polovinu, tak začneme sbírat body, to jsem si jistý.