Ženy

28.05.2018

FOTBALISTKY VSETÍNA SLAVÍ TITUL V MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZI ŽEN. ZÁPAS NA PŮDĚ BÉČKA OLOMOUCE ROZHODLA NELA ŠEVČÍKOVÁ

Kolektiv Vsetína to dokázal. Před letošní sezonou nové družstvo na ženské fotbalové mapě vyhrálo Moravskoslezskou divizi. Valašky první příčku v soutěži potvrdily v posledním divizním kole sobotním vítězstvím 2:1 nad béčkem Olomouce.

Kolektiv Vsetína to dokázal. Před letošní sezonou nové družstvo na ženské fotbalové mapě vyhrálo Moravskoslezskou divizi. Valašky první příčku v soutěži potvrdily v posledním divizním kole sobotním vítězstvím 2:1 nad béčkem Olomouce.Utkání pro ně ovšem nezačalo dobře. Už v 10. minutě poslala Hanačky do vedení Zahradníčková. V šestadvacáté minutě Nela Ševčíková za přispění domácí obrany vyrovnala na 1:1. Stejná hráčka se také v osmačtyřicáté minutě postarala po dorážce o druhý vsetínský gól
,,Pohledný zápas hraný ve velkém horku na hřišti v Kostelci na Hané mohly vyhrát oba týmy. Běhavý domácí celek nepříjemně napadal naši rozehrávku a domácí hráčky byly také rychlejší a důraznější v osobních soubojích Nám se zase dařila kombinace a také jsme si vypracovali víc vyložených šancí,“ tvrdí trenér Vsetína Martin Pavlát.
Jeho tým podal kolektivní výkon. ,,Družstvo šlo za svým cílem. Často jsme stříleli a nezaskočil nás ani povedený nástup olomouckého kolektivu do utkání. Nakonec jsme duel mohli ovládnout i vyšším brankovým rozdílem. Velké příležitosti totiž ještě zahodily Rýdlová a Krčmářová,“ konstatoval Pavlát.
1 FC OLOMOUC B – FC VSETÍN 1:2 (1:1)
Branky Vsetína: Nela Ševčíková 2.
Sestava: Jašková – Kovaříčková, Prášilová, Randuchová, Petra Ševčíková, Petruželová, Pernická, Kocurková, Nela Ševčíková, Krčmářová, Rýdlová. Střídaly: Hrazdilová, Holubová, Dita Pospíšilová.