Zajímavosti

16.05.2016

Ženy Rožnova podlehly doma Lubině

Rožnov - Spartak Lubina 0:4 (0:0) Do Rožnova přijel tým který je momentálně na druhém místě, Spartak Lubina.

Rožnov - Spartak Lubina 0:4 (0:0)
Do Rožnova přijel tým který je momentálně na druhém místě, Spartak Lubina.Rožnov byl oslaben o několik hráček základní sestavy, což je ze zdravotních důvodů, ale i tak utkání bylo velmi vyrovnané, šance byly na obou stranách. Ve 24. minutě byl proti domácím nařízený pokutový kop za ruku, ale domácí golmanka Matejková penaltu chytila. Tak do šaten se šlo za remízového stavu.

V druhé půli přišla smrtící desetiminutovka hostů. V čase mezi 50-60 minutou hosté udeřili čtyřikrát. Na to už Rožnov nedokázal nijak odpovědět. A tak skončilo utkání 0:4. Příští týden zajíždí hráčky do Loděnic které jsou na 10. místě.
Sestava: Golmanka - Matejková, Obrana - Chudějová, Michutová, A. Vašková, Barošová (kapitánka), Záloha - Tomčíková, Michutová, K. Fuksová, Ondrůchová, Mendelová, Utok - Bělíková.