Zajímavosti

30.05.2016

Sabina Rýdlová komentuje utkání žen Valašského Meziříčí

FC NESYT Hodonín – TJ Valašské Meziříčí 3:2 (2:0) K poslednímu zápasu sezóny zajížděla děvčata z Valmezu do dalekého Hodonína.

FC NESYT Hodonín – TJ Valašské Meziříčí 3:2 (2:0)
K poslednímu zápasu sezóny zajížděla děvčata z Valmezu do dalekého Hodonína. S látanou sestavou plnou mladých holek neodehrála zápas vůbec špatně. I když se první poločas odehrával spíše na půli hostů, odolávaly Valmezačky mírnému náporu domácích až do 37. minuty, když po centru z půlicí čáry otevřela skóre hlavou Maršálková. O dvě minuty později už to bylo 2:0, když z rohu po nedůrazu hostujících se trefila Bučková.

Ve druhém poločase se Valašské Meziříčí ještě více semklo a začalo hrát ofenzivní fotbal. To přineslo úspěch již ve 48. minutě, když zahrávala přímý kop ze 40 metrů Rýdlová a domácí hráčka si srazila hlavou míč do brány. V 54. minutě přišel vyrovnávací gól z kopačky Skramuské po přihrávce Rýdlové. Skramuská pak v dalším úniku netrefila branku. Domácí pak na dvakrát vychytala vynikající Lukášová. Bohužel v 78. minutě utekla obraně Bláhová a samostatným únikem zařídila pro Hodonínské výhru.

Utkání mělo opět velmi vyhecovaný nádech, když domácí trenér bláznivě nabádal své svěřenkyně k velmi tvrdé hře. Valašskému Meziříčí tak patří krásné druhé místo. „Chtěla bych poděkovat všem holkám, které dnes nastoupily do utkání, i když jsme měli velmi mladý tým, všechny se snažily a bojovaly do posledního dechu,“ zní z úst hráčky Sabiny Rýdlové.
Sestava: Lukášová – Korabečná, Randuchová, Marková, Pospíšilová – Palátová, Rýdlová, Skramuská, Janíčková – Chlápková, Krčmářová (C) .
Trenér: Martin Pavlát.