Zajímavosti

23.05.2016

Sabina Rýdlová komentuje víkendové utkání žen Valašského Meziříčí

TJ Valašské Meziříčí – Holešovské holky 4:1 (3:1) Valmezačky tentokrát začaly dobře a hned v 7. minutě po pěkné přihrávce Rýdlové vstřelila sváteční střelkyně Pernická gól střelou umístěnou přesně k tyči.

TJ Valašské Meziříčí – Holešovské holky 4:1 (3:1)
Valmezačky tentokrát začaly dobře a hned v 7. minutě po pěkné přihrávce Rýdlové vstřelila sváteční střelkyně Pernická gól střelou umístěnou přesně k tyči. O 5 minut později už to bylo 2:0, když tentokrát krásným pasem za obranu vyslala Skramuská Chlápkovou a ta načala svůj zápasový brankostroj. Pak když se ukopla stoperka domácích a míč směřoval do odkryté brány za vyběhnutou Lukášovou, zachraňovala pak zmiňovaná gólmanka celou akci akrobatickým vykopnutím míče z brankové čáry. Chlápková hodně zavářela hostující obraně a svůj další únik neproměnila. Ve 41. minutě krásnou střelou pod břevno snížila na 2:1 hostující Kuchařová. To domácí ale nepoložilo a hned vzápětí akcí jako přes kopírák druhého gólu vrátila zpět Chlápková Valmezu dvoubrankový náskok.
Druhý poločas už byl více unavený z obou stran. Přímý kop hostů zpoza šestnáctky vychytala výborná Lukášová. Žádné velké šance už se v druhé půlce neodehrávaly, až v 71. minutě kdy svůj hattrick zakončila po sólu neúnavná Chlápková. Stav už se nezměnil a tak vcelku zaslouženě zůstaly všechny tři body doma.
Sestava: Lukášová – Jurčová, Marková, Vlčková, Randuchová – Janíčková, Rýdlová, Skramuská, Pernická – Krčmářová, Chlápková.
Střídaly: Palátová, Korabečná, Pospíšilová.