Zajímavosti

23.05.2016

Porážka žen Rožnova s Loděnicemi

LODĚNICE : ROŽNOV POD RADHOŠTĚM 2 : 0 ( 0:0) Do Loděnic jsme jeli s tím, že chceme dovést minimálně bod.

LODĚNICE : ROŽNOV POD RADHOŠTĚM 2 : 0 ( 0:0)

Do Loděnic jsme jeli s tím, že chceme dovést minimálně bod.Prvních 30 minut bylo hodně vyrovnaných, potom zahrozili domácí když nastřelili tyč. Domácí měli navrch a pálili plno šancí . Po sléze pěknou střelou zpoza šestnáctky vyděsila Tomčíková domácí brankářku, ale gól nepadl. S tím se odcházelo i do kabin. Do druhé půle nastoupil lépe Rožnov šancí byla spousta, ale gól nepadl. Na druhé straně Matejkovou zachránila druhá tyč. Když se blížil konec zápasu, udeřily domácí V 80. minutě padla první branka. Rožnov se snažil vyrovnat, ale tečku udělali domácí v 85 minutě a vyhrály 2:0. Holky tam nechaly úplně všechno, za to jim patří dík. S takovým výkonem se nemusely vůbec stydět, doufám, že to bude i nadále pokračovat.