Je úterý - jak si vedli v uplynulém týdnu mládežnící Vsetína?

U 15 prohrála odložené utkání s Hlučínem 1:7.

U 13 prohrála s HFK Olomouc 2:7.

U 12 předvedla se stejným soupeřem lepší druhý poločas - 4:8.

Ve středečním předehrávaném utkání na Hané jsme bohužel prospali první půli a to nás v konečném účtování stálo slušný výsledek, který šel v tento den uhrát. I když jsme v utkání zahrozili Cyrilovým únikem jako první my, z prvního gólu se po naší špatné rozehrávce radují domácí. Následným naším výstavním vlastencem uklidňujeme domácí, kteří ještě do poločasu navyšují vedení na 3:0. První půle nebyla z naší strany dobrá, domácí byli silnější jak osobních v soubojích, tak v soubojích 1:1. Také si nešlo nevšimnout hodně pokažených jednoduchých přihrávek. Do druhé půle měníme rozestavení a na hřišti je najednou úplně jiný tým. Rychle snižujeme a stále více se usazujeme na domácí polovině. Bohužel domácí tým neustále hrozí rychlými brejky, které také umí zakončit a na každý náš gól vždy dokáží také gólově odpovědět. Trochu mne mrzí poslední dva góly v posledních 4 minutách ,které trochu zkreslují konečný výsledek, protože si myslím, že prohrát o čtyři góly jsme si především za druhou půli nazasloužili.

Branky: Augusta 3, Bachara.

Radek Číž

U 14 prohrála s Hlučínem 0:6.

U 15 prohrála s Bílovcem 2:5.

U 14 podlehla stejnému soupeři 4:6.

Pomalu cítíme, že naše předváděná hra jde nahoru. Dnes jsme se chtěli pokusit urvat body v Bílovci a přiblížit se předposlednímu Valašskému Meziříčí. A skoro nám to vyšlo.

Domácí tým sice vedl v průběhu zápasu již 4:0, ale naše neustálá snaha a vůle dostat se zpět do utkání byla postupně odměněna. Začali jsme dávat góly a domácí pěkně znervózněli. Po každém vstřeleném gólu jsme neskutečně ožívali, zranění hráči zapomínali, že chtěli střídat. V takovém laufu jsme byli. Může nás mrzet, že další příležitosti jsme nevyužili.

V zápase na obou stranách padaly výstavní branky, které by směle mohly konkurovat na góly roku. Prostě pěkná podívaná.

Martin Nikolén

U 7 na dvou turnajích

Poslední dvě fotbalové soboty strávili naši nejmenší fotbalisté na turnajích v Hutisku a Hrachovci. Na turnajích si kluci zahráli ve formě 3+0, odehráli tak mnoho minut. Na obou turnajích jsme měli přihlášené dva týmy, příště možná přihlásíme i třetí tým :) K vidění bylo mnoho krásných fotbalových momentů. Věřím, že si kluci i rodiče fotbalové soboty užili a budeme se těšit na další výkony našich malých fotbalistů.

Lukáš Fujerik

Skvělá U 19 vyhrála v Prostřejově 3:2

nes jsme zavítali do překrásného fotbalového areálu, který vybudovalo město Prostějov pro své občany. Pět hřišt` ( 3x tráva, 2x UT3G + ještě sportovní hala s komletní rehabilitací) prostě sen každého člověka, který má rád pohyb a skvělá vizitka práce radních, kteří smysluplně investují do budoucnosti a zdraví mládé generace.
V první půli si domací dokázali připravit více střeleckých možností než my, ale na tabuli svítila remíza. Za nás se nádherně hlavou do šibenice, trefil po rohu Dana v mega výskoku Štepán.
Nástup do druhé půle byl vynikající. Kluků bylo plné hřiště a soupeře jsme válcovali. Druhá branka padla po překrásné akci Leckyho, Mirka a Štěpána, když pozorný Kuba Kusák hladově sledoval míč. Domací dokázali srovnat také z pohledné akce, ale poslední střelec zápasu byl z řad valachů. Důrazný Radim Zavadil byl ve vápně faulován, Danovu pentli golman vyrazil, ale štirek Giovanny z dorážky vsítil tříbodovou trefu a podtrhl výraznou stopu ročníku 2006 v tomto zápase.
Závěrečný tlak jsme po minulé zkušenosti ustáli, protože touha vyhrát z týmu tryskala jako pěna z požární hadice, a tak se můžeme radovat z velmi dobrého výkonu i výhry.

Roman Dobeš

U 13 trápila doma Vítkovice (4:6)

Opět jeden z velmi povedených zápasů. Vítkovice přijely na Tyršovku sebevědomě, vždyť nedávné utkání na jejich půdě jsme těžce nezvládli a prohráli 14:3, naštěstí realita včerejšího zápasu byla jiná a to soupeř přijel prakticky ve stejném složení.
Od první minuty jsme to byli my, kdo byl více na míči a vytvářel si brankové příležitosti. Škoda nevyužitých třech tutovek, které volaly po gólu, pokud bychom alespoň 2x proměnili, na konci jsme se mohli radovat. I tak jsme první poločas odehráli ve výborném světle a do kabin jsme šli s nezvyklým pocitem vedoucího týmu utkání. Všichni na hřisti šlapali na plný plyn, velká pochvala je na místě.

V druhé půli jsme opět během pár minutek několikrát chybovali a Ostravané se dostali do vedení. Gólů však začalo padat na obou stranách více.
Ještě 3 x jsme snižovali na rozdíl jednoho gólu a reagovali na dalekonosné střely soupeře, které vždy doputovaly, někdy i zázrakem až za záda našeho golmana.Tak jsme prakticky až do závěrečného hvizdu měli stále o co hrát.
To, že jsme celkově prohráli, vůbec nemění na faktu, že jsme byli možná i lepším týmem. Alespoň to takhle zhodnotil hostující trenér a vysekl vám velkou pochvalu. Já se přidávám a už se těším na další neděli, pokud budeme hrát jako včera, ani body by nám něměli uniknout.

Martin Zbranek

U 17 prohrála s Prostějovem 1:10.

U 10 proti Hovězí

Dnes jsme na Tyršovce přivítali kluky a holky z Hovězí. Po minulém týdnu jsem si myslel, že k utkání přistoupíme daleko zodpovědněji, ale bohužel jsem se spletl. Tak jak jsme odehráli minulé kolo, tak úplně stejné to bylo i dnes. Pokud nehrají Matoušové ( Loučka , Trnka ), tak nejsme bohužel schopni konkurovat soupeřům. Dnes se nám nedařilo vůbec nic. Přemýšlím, že bych někoho pochválil, ale nemám koho a hlavně za co. Na tréninku Vám kličky, přihrávky docela jdou, ale je potřeba to převést i do mistrovského zápasu.

Martin Augusta

U 12 prohrála s Vítkovicemi 1:6

Nedělní zápas proti Vítkovicím byl z naší strany asi nejméně povedeným jarním představením. Hosté po celý zápas jednoznačně kontrolovali hru a prakticky nás nepustili ani na dostřel jejich brány. Zarážející je také fakt, že první tři góly v naší síti padly po vítkovických rohových kopech, kdy nejsme schopni ani absolvovat souboj, popř. odkopnout míč. Celkově nás hosté přehráli absolutně ve všech herních činnostech. Za celý zápas jsem neviděl ani jednu pasáž, kdy by naše hra snesla nějaké měřítko. Absolutně nám nevycházela rozehrávka a díky tomu nás neustále soupeř držel na naší polovině. Čestný úspěch zaznamenal Jan Augusta.