Vsetín U 10- TJ Sokol Choryně 6:9

Branky: 3x Zbranek, 2x Krátký , Augusta.

Sestava: Vojáčková, Zbranek, Nerodil, Augusta, Polčák, Bačinský, Kopecký, Vyškovský, Plandor, Tkáč, Zvoníček, Syniuk, Malík, Křížek, Krátký.

Komentář trenéra Vojtěcha Polčáka:

Pondělní odpoledne pokračujeme dalším kolem okresního přeboru a soupeřem nám tentokrát je TJ Sokol CHoryně.
Když jsem viděl, jak soupeř nastupuje na rozcvičku tak mě bylo jasné, že to bude složitý zápas. O dva roky starší a o hlavu i dvě větší kluci naháněli opravdu respekt.
První poločas jsme drželi krok a i šance na vyrovnání tam byla, poločas uhráváme 2:4.
Začátek druhého poločasu se určitým hráčům vůbec nepovedl, nechodíte na tréninky a pak absolutně nechápete, co se po vás vlastně chce! Tři góly za jedno střídaní a zápas je rázem rozhodnutý. Ostatní přestali hrát a chápu, že tohle srazí každého hráče, který se snaží něco uhrát. V posledních deseti minutách zápasu zvedáme hlavy a střílíme 4 góly po sobě a korigujeme výsledek na 6:9.

U 11 na Matrix Cupu v Jarcové

V sobotu zajíždíme do Jarcové u Valašského Meziříčí, kde se koná každý rok dobře obsazený turnaj pod vedením našeho trenéra mládeže Tomáše Drábka.
Jak jsem dostal soupisku soupeřů bylo jasné, že tohle je hodně těžký turnaj a my si ho jdeme opravdu dobře zahrát…
Je škoda, že nemáme úplnou sestavu ale i tak hrajeme to na co zrovna máme.
Uhráváme jednu zaslouženou remízu proti Porubě a jedno utkání smolně prohráváme o jeden gól. Proti Zlínu i vedeme, ale nedokážeme to dlouho udržet a prohráváme. Na Baník, Slovácko, Kyjov a V.Meziříčí nestačíme, naše maximum 3 góly na zápas je na tyhle soupeře málo.
Chyběla fotbalová chytrost, rychlost s míčem a přesnost v zakončení.
I tak nás turnaj o něco posunul dál a zároveň i něco ukázal.

Sestava: Martinka, Surý, Augusta, Zbranek, Polčák, Bačinský, Varaja.V, Varaja .D, Nerodil, Malík, Kopecký.

U 15 vyhrála v Třinci 7:0.

Góly: 5 × Kalabus M., 1 × Palát, 1 × Drábek.

Komentář trenéra Tomáše Drábka:

Do slova a do písmene nadpis vystihuje krásný výlet do Třince. Naši hráči nastavili hned od úvodu vysoké tempo a společnými silami dokázali, že to není tak špatné, jak by si někdo mohl myslet po vysoké prohře ve Vítkovicích (Pozn.: Hodnocení utkání v Ostravě je nadbytečné ve světle dnešního výkonu). Odpověděli jsme tím nejlepším možným výkonem podpořeným skvělou produktivitou našeho ŠUTERA Maxe, který pěti góly prakticky rozhodl utkání, byť je kopaná kolektivní sport.

U 9 se představila ve Valašské Polance

Komentář trenéra martina Augusty:

Tentokrát jsme zajížděli do Valašské Polanky, kde se nám postavili domácí, Lidečko a Karolinka +Karlovice. Musím přiznat, že ve všech zápasech jsme tahali za kratší konec. Nutno ovšem podotknout, že soupeři byli ve většině případů o hlavu vyšší a nějáké to kilo měli také navíc. Tento turnaj hodíme za hlavu a sejdeme se v úterý na tréninku.

U 17 vyhrála v Mohelnici 3:2. Branky: Filip. Leckéši, Kusák.

Komentář trenéra Romana Dobeše:

Herně jsme dnes zaostali za svým standardem o "dva parníky".
Soupeř šel po rohu a našem nedůsledném bránění do vedení. Okamžitě začal zdržovat a nás tyto pauzy doslova uspávaly. Hra vypadala, jako když se hraje pro charitu.
Jedno simulování se však domácím vymstilo a Mendy stav srovnal.
V půli druhé jsme o stupínek přidali, ale k ideálu to bylo stále moc daleko!
Přesto se povedly dvě hezké akce z nichž otáčíme na 1-3. Jelikož několik dalších příležitosti kluci nevyužili, došlo z penalty ke korekci na 2-3 a dalším zbytečným stresům.
Dnes mohu pochválit jen Vojtu Š. , Kubu L. a Kubu K. Ostatní byli sotva na svých 50%-tech.
Ve středu nás čeká dohrávka o čelo tabulky a zlepšit bude potřeba VŠECHNO! Jinak dobře rozjetou sezónu "zazdíme".
Tímto zveme všechny rodiče, aby přišli kluky povzbudit a na prvním domácím zápase sezony vytvořili kulisu důstojnou snaze a umění jejich synů.

U 13 prohrála v Hranicích 6:1.