Jak si v uplynulém týdnu vedla vsetínská fotbalová mládež?

U 10 prohrála s Brankami 3:7. Branky: Tomáš Kopecký 2, Jan Šuráň.

Komentář trenéra Vojtěcha Polčáka:

V pondělí hrajeme doma na Tyršovce a soupeřem jsou nám Branky na Moravě.
První půlka zápasu je velmi vyrovnaná a šance na góly jsou na obou stranách, i tak poločas prohráváme 2:3
Do druhé půlky zápasu vstupujeme s tím, že vyrovnáme a zápas otočíme, ale vůbec se to nedařilo.
Ztrácíme pohyb, obrana nedokáže vůbec reagovat na volné hráče a někteří obránci postrádají i orientaci v prostoru hřiště. Náš útok má plno šancí a některé akce jsou moc povedené, ale chybí gólové zakončení!
Soupeř využívá našich chyb a to hlavně v obraně, úspěšně skóruje a po zásluze vyhrává.

U 10 vyhrála 10:7 v Liptále. Branky: Matouš Loučka 4, Tomáš Kopecký, Matěj Křížek, Matouš Trnka, Vojtěch Krátký, Matěj Malík a Tomáš Martinka.

U 9 na Matrix Cupu v Jarcové

Komentář trenéra Martina Augusty:

Včera jsme se zůčastnili velice dobře obsazeného turnaje v Jarcové, kde byli např.kuci ze Slovácka, Zlína atd. Na tento turnaj nás posílili dva Matoušové a Matěj, kteří trénují se starší kategorií. K vidění bylo spousta zápasů, kde si kluci zahráli proti opravdu kvalitním týmům. Snad jenom jeden zápas nám opravdu nevyšel, ale jinak jsme sehráli velice vyrovnané utkání třeba proti Zlínu, Valmezu i Slovácku.  A mohlo být ještě lépe, kdyby jsme proměnili šance, které jsme si vypracovali. I tak zasloužíte pochvalu, že jste velkou porci zápasů odehráli velice dobře . Stále jste chtěli hrát a i když se něco nepodařilo hned jste chtéli chybu napravit. Zato Vás chválím. Všichni jste odehráli velice dobrý turnaj.

U 12 vedla doma poločas s Vítkovicemi 3:1, ale nakonec padla 3:6. Branky: Michael Zbranek, Vojtěch Varaja a Vít Surý.

U 13 prohrála s Vítkovicemi po dvou brankách Tomáše Brambora 2:12.