Okresní přebor

16.09.2017

Box a výhra favorita v Hošťálkové

Hošťálková – V. Bystřice 2:3 (0:3) V Hošťálkové se třikrát červenalo. Bystřice od začátku sezony proměňuje šance a tři branky jí opět přinesly tři body.

Hošťálková – V. Bystřice 2:3 (0:3)
V Hošťálkové se třikrát červenalo. Bystřice od začátku sezony proměňuje šance a tři branky jí opět přinesly tři body. První červená karta padla ve 46. minutě, kdy Martin Bolf ve zjevné brankové příležitosti fauloval domácího střelce Lukáše Stodůlku a ten následně brankou dostal domácí do hry. Ti nezvládli první poločas. Tři jejich chyby hostující kanonýři v čele s Vrábelem a Macháčkem potrestali. „Každá chyba nás stála branku. S příchodem Stodůlky jsme ve druhém poločase soupeře zatlačili. Po dvojitém vyloučení jsme však stačili jen snížit,“ řekl k utkání vedoucí Hošťálkové Jan Pala.
Do sprch šli ještě v 76. minutě domácí Pavel Barčák a hostující David Bolf, kteří si spletli hrací plochu s boxerským ringem.
Branky: 47. Stodůlka, 78. Pala – 23. Vrábel, 27. Macháček, 37. Daniel Bolf.