Okresní přebor

16.09.2017

Choryně stále válí, i když vyjela na horkou půdu do Karolinky

VKK B – Choryně 1:3 (1:1) Hosté v Karolince potvrdili své čelní umístění v tabulce a po zásluze si odvážejí 3 body. Domácí měli slibný a úrodný nápor. Již ve 3. minutě zahrával domácí Aleš Jurajda trestný kop, který přetáhl na pravou stranu trestného území hostů, tam si nejlépe počínal domácí kapitán Martin Šimák, míč zpracovaný na prsou předložil jako na zlatém podnose Honzovi Maliňákovi a bylo to 1:0.

VKK B – Choryně 1:3 (1:1)
Hosté v Karolince potvrdili své čelní umístění v tabulce a po zásluze si odvážejí 3 body. Domácí měli slibný a úrodný nápor. Již ve 3. minutě zahrával domácí Aleš Jurajda trestný kop, který přetáhl na pravou stranu trestného území hostů, tam si nejlépe počínal domácí kapitán Martin Šimák, míč zpracovaný na prsou předložil jako na zlatém podnose Honzovi Maliňákovi a bylo to 1:0.Pak se hra vyrovnala, respektive hosté si začali uvědomovat, že jestli chtějí odvézt z Karolinky nějaké body, tak musí hodně přidat. To taky udělali a výsledkem toho byla situace, kdy domácí obrana hrubě zaváhala a hostující Josef Landa toho využil k vyrovnání.
Po přestávce již hosté jasně kralovali a výsledkem jejich velké převahy byly další dva góly v domácí síti a to ještě domácí gólman Tomáš Bil hodně zachránil.
Domácí musí přidat hlavně v útoku, tam je zatím pověstná Achillova pata a v jejím vyléčení spočívá další osud domácí rezervy.
Branky: 3. Maliňák – 26. Josef Landa, 50. Pavel Tvrdoň, 68. Luboš Hadvičák.