Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

06.01.2021

Termínové listiny pro jaro - divize, KFS Zlín a OFS Vsetín. Ideální scénář pro jaro

I když není nyní světlo na konci tunelu, věřili jsme a věřit budeme, že se na jaře bude hrát fotbal.

Přikládáme navržené termínové listiny soutěží našich zástupců, kde je vůle dohrát i předčasně ukončený podzim. Může však klidně dojít k variantě, že se soutěž nestihnen odehrát, i když je plán odkopat sezonu opravdu až do posledního červnového víkendu tohoto roku. Na řadu by tak přišly úpravy výsledků soutěží pro postupy a sestupy na základě toho, že by všechny celky měly odehráno minimálně 50 procent zápasů, ale raději nepředbíhejme. Úplnou tragédií pro amatérský fotbal by bylo nedohrát již druhou sezonu v řadě a znovu ji třeba opakovat. 

 

Divize

Start divize je naplánován na 14. března. Nejprve by se měla odehrát tři chybějící podzimní kola. Soutěž končí 27. června. 

 

KFS Zlín

Čtyři kola potřebují odehrát v krajském přeboru a 1. A, 1. B třídě. Proto by se mělo začít již 7. března. Také na kraji se končí až 27. června. 

 

OFS Vsetín

Jaro v okrese by mělo začít 14. března dohrávkou Lhota u Vsetína - Zubří. Pokračuje se 21. března dohrávkami: SD Hošťálková/Kateřinice B - Lhota u Vsetína, SD Střítež/Hrachovec B - Liptál, Ústí - Zubří, Horní Bečva - Huslenky, Velká Lhota - Ratiboř B a Lhotka - Police. Následují tři víkendy s dohrávaným podzimem a pokrčuje jaro až do 26. června. 

 

V případě nepříznivého počasí budou pro potřeby dohrávek z podzimu budou v našem okrese k dispozici umělky - Vsetín, Valašské Meziříčí, Vigantice a Rožnov.