MSFL

09.07.2017

Valmez testuje další tři posily, u prohry s Hradcem Králové byli Skwarczek, Behan a Kirschner

Ve druhém přípravném utkání prohráli fotbalisté Valašského Meziříčí v Ústí nad Orlicí s čerstvě druholigovým Hradcem Králové 2:0 (0:0). Nováček třetí nejvyšší soutěže se na útulném stadiónku představil jako houževnatý soupeř a Votrokům byl po celých devadesát minut rovnocenným soupeřem. Dopředu se sice svěřenci trenéra Jaroslava Vodičky (v devadesátých letech nastupoval za SK Hradec Králové) příliš neprosazovali, ale v defenzivní činnosti rozhodně obstáli.

Valašské Meziříčí: Rohel – Václavek, Malý, Drozd, Bělíček – Skwarczek, Jurča – Behan, Kirschner, Gregáň - Rapavý. (Střídali: Kučera, Šulák, Kebísek, Wludyka). Chyběli - Michálek, Výmola, Žilinský, Bartozel. Trenér Jaroslav Vodička.

Valmez nadále usiluje o stopera Malého, dnes představil tři další možné posily o jejichž angažmá se rozhodne po středečním utkání se Znojmem 12. července.