MSFL

09.07.2017

Trenér Valmezu Jaroslav Vodička hodnotí utkání s Hradcem Králové

Trenér Valašského Meziříčí Jaroslav Vodička byl spokojený hlavně s prvním poločasem přípravného utkání, v kterém dnes jeho tým prohrál s Hradcem Králové po bezbrankovém poločase 2:0.

"V prvním poločase jsme byli vyrovnaným soupeřem. Kluci měli dost sil a hráli hlavně směrem dozadu velmi dobře. Po přestávce se projevilo, že Hradec nasadil novou jedenáctku. Měli navrch a vyjádřili to také brankově. Z třech nových testovaných hráčů se mi dnes nejvíce zamlouval výkon Behana, který předvedl přesně to, co má předvést hráč, který je v novém klubu na zkoušku. Dnes nám chyběla trojice Výmola, Bartozel a Michálek. Ti dostanou větší prostor v zápase se Znojmem. Je jen škoda, že Žilinský se o místo v kádru prát nebude a bude hrát nižší soutěž. Moje představa je taková, že po zápase se Znojmem budeme mít k dispozici dvacítku hráčů pro třetí ligu," řekl po utkání Jaroslav Vodička.