MSFL

25.10.2017

Valmez otočil skvělým druhým poločasem dohrávku v Uničově

Třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí odpověděli na předešlou domácí porážku s opravdu velmi dobře hrajícím Hlučínem tím, že z dohrávaného utkání dovezli tři body z Uničova. Uničov – Val. Meziříčí 1:2 (1:0)

Uničov – Val. Meziříčí 1:2 (1:0)V prvním poločase nehráli hosté dobře a inkasovali branku ze situace, kterou jim trenér Jaroslav Vodička vytýkala. „Byla to situace, na kterou jsem před utkáním upozorňoval a my jsme v ní špatně reagovali,“ řekl trenér Valmezu k inkasované brance.
Jeho svěřenci ve druhém poločase výborným výkonem zápas otočili. „Jsem spokojený s tím, jak jsme odehráli druhý poločas. Líbil se mi náš herní projev. Nová stoperská dvojice Byrtus, Šulák svoji roli zvládla, na hrotu pro něho typickém postu, příkladně bojoval Jurča. Ovládli jsme střed hřiště a to byl základ pro naše vítězství,“ řekl Jaroslav Vodička k druhému poločasu.
Branky: 36. Krč – 55. Vrána, 68. Gebert.
Val. Meziříčí: Michut – Bělíček, Šulák, Byrtus, Kebísek – Gregáň (90. Václavek), Gebert, Žilinský (85. Výmola), Skwarczek, Vrána (55. Behan) – Jurča. Trenér Jaroslav Vodička.