MSFL

04.11.2017

Hektický závěr v Uherském Brodě. Vyloučený Michut a prohra Valmezu

Třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí prohráli dramatický zápas v Uherském Brodě. Hosté vedli, domácí proti deseti zápas otočili. Uh. Brod – Val. Meziříčí 2:1 (0:0)

Uh. Brod – Val. Meziříčí 2:1 (0:0)Až do 78. minuty se čekali na první branku. Hosté šli do vedení Gregáněm. Jenže se z toho radovali pouze tři minuty. Za sporné hraní rukou ve zdi kopali domácí penaltu a David vyrovnal. Stejný hráč se dostal o šest minut později do situace, která silně zaváněla ofsajdem, a zápas rozhodl. To již hosté hráli bez vyloučeného brankáře Michuta, který byl vyloučen za kopnutí soupeře zezadu do oblasti hýždí v přerušené hře.
„Po celý zápas jsme byli vyjma patnácti minut prvního poločasu lepším celkem. Nemohu dnes klukům nic vytknout. Nemám ve zvyku si stěžovat na nic. Po dnešku jen řeknu, že Boru na jaře tuto porážku vrátíme. Prohra nás hodně mrzí,“ řekl trenér Valmezu Jaroslav Vodička.
Branky: 81. a 87. David – 78. Gregáň.
Val. Meziříčí: Michut – Bělíček (89. Behan), Byrtus, Šulák, Kebísek – Skwarczek, Žilinský (89. Výmola), Gregáň, Gebert (83. Repáň), Vrána – Jurča. Trenér Jaroslav Vodička.