14.09.2021

Výsledkový servis mládeže Valašského Meziříčí - 14. září

Jak si v uplynulém týdnu vedla mládeže partnerského klubu z Valašského Meziříčí?

U 10 hrála s Rožnovem 8:8. Branky: Tobiáš Foltýn, Dominik Adam, David Birda, Šimon Mocek, Adam Král, Mikuláš Cahlík, David Hruška, Matěj Daňa.

U 11 prohrála doma s SD Kateřinice/Hošťálková 3:6. Branky: Matyáš Veselý 2, Petr Martinák.

U 12 porazila Uničov 13:5. Branky: Daniel Krupa 3, Michal Frydrych 3, Luboš Pavelka 3, Petr Martinák, Miroslav Hadaš 2, Nikolas Bartoň.

U 13 - Uničov 1:21. Branka: Ladislav Mikl.

U 14 prohrála doma se Šumperkem 2:4. Branky: Jakub Kubját, Adam Grešák.

U 15 - Šumperk 1:14. Branka: Robert Koňařík.

U 17 čepovala Přeorvu desítku

VM U17 – Přerov 10:0 (4:0)´
Branky: 4. Vavřík, 37. Hradil, 40. Sedlák, 45. a 54. Zahradník, 57. Hradil, 64. Jašíček, 66. Koňařík, 74. Zeman, 78. Marek
Sestava: Svak – Furmánek, Petřek, Jašíček, Hruška – Zeman – Vavřík, Sedlák, Zahradník – Koňařík(K), Hradil.
Střídali: 58. Kovář (Vavřík), 64. Marek (Hradil), 68. Nikodem (Zahradník).

Komentář trenéra Michala Vaculy:

I přes jednoznačný výsledek je třeba říct, že soupeř z Přerova nebyl snadný oříšek. V první poločase dlouho vzdoroval, hra v poli byla vyrovnaná a vyhořel ve špatném řešení finální fáze. My jsme k tomu přispívali špatným prvním dotekem a převzetím míče. V prvních dvaceti minutách jsme míče soupeři spíš zpracovávali a byli hodně nepřesní.
Ale zápas jsme přesto gólově otevřeli my. Slávek Vavřík převzal přihrávku Bořka Koňaříka a vnitřním nártem z hranice šestnáctky poslal míč do šibenice na zadní tyči. Na další gól Damiána Hradila jsme čekali do třicáté sedmé minuty. A pak nám zase pomohl Přerov. Odevzdali zápas a v hlavě se zlomili. Teď byli oni nepřesní, bez nápadu a kombinace. Konečnou desítku jim naservíroval Ondra Marek, který vystihl pokus o rozehrání brankáři hostí.
V našich zápasech musím hráče pochválit za aktivní presink. Ten z naší strany trvá v podstatě celý zápas. Kluci jsou nepříjemní, důrazní a tvrdí v soubojích, rychle přistupují. Nejcennější na tom zápasu ale je, že ze čtrnácti hráčů na hřišti, dalo gól osm z nich. Dokonce i Tomáš Zeman, který po neuvěřitelně dlouhé době zlomil své prokletí. Některé týmy mají střelce a ten když se zraní, tak mají velký problém. U nás jsou střelci všichni.