Staňte se generálním partnerem portálu Valašský fotbal Partnerstvím získáte exkluzivní plochu pro Vaši inzerci

Dozvědět se více
Mládež

15.09.2021

Adip Cup 2021 - bombastický mládežnický turnaj ve Lhotce nad Bečvou. Děkujeme společnosti ADIP za slevové poukazy - napište si o ně!

V sobotu proběhl bombastický turnaj mládeže ve Lhotce nad Bečvou - ADIP Cup 2021. Stáhněte si slevové poukazy věnované společností ADIP

Ve spolupráci trenérů TJ Valašské Meziříčí, obce Lhotky nad Bečvou a místního fotbalového bosse Arnošta Pavelky proběhl v sobotu 11.9. mládežnický turnaj ročníku 2012.

 

Celodenní akce se zúčastnilo na 200 malých fotbalistů se svými trenéry ze 16 moravských týmů. Společně s rodiči a dalšími diváky dosáhla návštěvnost akce k 500 osobám.

 

Za krásného počasí se paralelně hrálo na 4 hřištích a každý tým sehrál celkem 10 zápasů, což představovalo zhruba 160 minut aktivní hry.

 

Vítězem turnaje se stala Sigma Olomouc, která ve finále porazila tým 1. FC Slovácko.

 

Na třetím místě se umístil tým FC Baník Ostrava, který porazil v boji o bronz tým SFC Opava.

 

Domácí tým TJ Valašské Meziříčí obsadil 13. příčku se 3 výhrami a jednou remízou a lepší umístění ho stála „slabší forma" v dopoledních zápasech, což se podařilo napravit odpoledne.

 

Nicméně pro všechny v tento den byla důležitá herní praxe, velmi slušná herní minutáž, herní situace a dovednosti, které si děti mohly vyzkoušet.

 

Podle reakcí dětí, trenérů, rodičů a návštěvníků se turnaj setkal s velmi pozitivním ohlasem a už se všichni ptají na další ročník.

 

Závěrem je potřeba poděkovat všem, kteří se, jakkoliv podíleli na organizaci turnaje a těšíme se tedy na další ročník.

 

Děkujeme, mějte se fajn a buďte zdraví,

Robert Šulák a Miroslav Foltýn

trenéři TJVM ročník 2012

 

A navíc pro všechny čtenáře Valašského fotbalu posílá hlavní partner společnost ADIP zvýhodněnou poukázku na nákup autodílů i příslušenství v jejich prodejnách.

 

Zároveň její sesterská společnost NIKEY přidala poukaz na mytí automobilů, a tak neváhejte si tento poukaz stáhnout z přílohy a předložit při vašem nákupu.

 

Napište si o poukaz na email: 

martin.nemec@valasskyfotbal.com