01.11.2016

Vsetínský dorost dovezl z Krnova čtyři body

STARŠÍ DOROST FK Krnov – FC Vsetín 1:2 (1:2) Branky Vsetína: 12. Jan Jakeš, 37. Jaroslav Burdík.

STARŠÍ DOROST
FK Krnov – FC Vsetín 1:2 (1:2)
Branky Vsetína: 12. Jan Jakeš, 37. Jaroslav Burdík. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase. Domácí se dostali do vedení v 10. minutě, kdy po zahrávání rohového kopu se rozehrávajícímu hráči podařilo zatočit míč přímo do brány – 1:0. Tato nešťastná branka nás ovšem nepoložila a záhy přišla odpověď. Na velkém vápně se dostal ke střele Honza Dobeš. Domácí brankář jeho střelu pouze vyrazil do strany a pozorný Honza Jakeš už bez problémů dorazil míč do prázdné sítě – 1:1. Otočit výsledek se nám podařilo osm minut před koncem prvního poločasu zásluhou Jardy Burdíka, který po faulu na Rendu Zuzaňáka s přehledem proměnil pokutový kop.
Ve druhé půli jsme se moc do šancí nedostávali, většina našich slibně začínajících akcí končila kolem velkého vápna domácího celku. Krnovští hráči se po celý zápas snažili o vstřelení další branky. Zejména jejich standardní situace nám dělali problémy, ale pozorně a s přehledem chytající Adam Rišica byl proti.