05.09.2016

Utkání dorostenců Juřinky na Dolní Bečvě

FC DOLNÍ BEČVA - TJ JUŘINKA 3 : 2 PK ( 1 : 1 ) Branky TJ Juřinka: Vinklárek Lukáš a Koleček Jiří Sestava TJ Juřinka: Cacek Václav - Kutěj Radim , Hrbáč Jiří , Brňovják Roman , Sedlák Denis , Ryšánek Jakub , Plesník Martin , Koleček Jiří , Koleček Patrik , Blaťák Miroslav , Vinklárek Lukáš - Pernický Tomáš a Dresler Denis.

FC DOLNÍ BEČVA - TJ JUŘINKA 3 : 2 PK ( 1 : 1 )

Branky TJ Juřinka: Vinklárek Lukáš a Koleček Jiří

V sobotu 3. 9. 2016 zajížděl dorost TJ Juřinka k prvnímu mistrovskému utkání na Dolní Bečvu , kde se domácí zhostili pořadatelské služby trochu vlažně, když hosté museli čekat 45 minut na kabinu a nestihli řádnou přípravu k utkání. I přesto Juřinka začala utkání velkým tlakem na domácí bránu a v 9. minutě se dočkala první branky, kdy dorážel Lukáš Vinklárek. Juřinka dále měla větší část utkání převahu a mnoho gólových šancí, které nebyla schopna proměnit a domácí v 32. minutě po jediné chybě dokázali vyrovnat.

Na začátku druhého poločasu se hra vyrovnala a domácí vytěžili z minima maximum, kdy v 52. minutě otočili utkání ve svůj prospěch. Poté hosté začali tlačit a uzavřeli domácí na jejich polovině a byla otázka času, kdy jedna z mnoha šancí propadne za domácího gólmana. Hosté se dočkali v 88. minutě po úniku a přesnému zakončení zkušeného Jiřího Kolečka. Díky nerozhodnému výsledku následovaly penalty, které lépe zvládli domácí.

"Před odjezdem na utkání jsem neměl dobrý pocit, protože jsem věděl, že na Dolní Bečvě se těžko vyhrává a máme několik zraněných, i přesto všichni podali vynikající výkon a kdybychom proměnili alespoň polovinu šancí, odjeli bychom se třemi body a nakonec jsme na poslední chvíli zachránili alespoň cenný bod," řekl trenér Juřinky Stanislav Cacek.