Uplynulý týden mládeže partnerských klubů Valašského fotbalu 22. září - 29. září

Podívejme se na uplynulý týden v mládeži našich partnerských klubů.

Vidče

Dorost
sd Vidče/Val.Bystřice – Halenkov 11 : 1 ( 7 : 1 )
Branky : Němec Jakub 3x, Svak Filip 2x, Šimša David 2x, Kraus Tomáš, Machýček Matyáš, Dobeš Filip, Vajter Štěpán.
Sestava : Mičkal Jan, Pavlíček Vojtěch, Mičkal Filip, Rohleder Martin, Dobeš Filip, Žitník Daniel, Svak Filip, Machýček Matyáš, Kraus Tomáš, Němec Jakub, Vajter Štěpán ( stř. Onderka Adam, Šimša David, Basel Antonín, Vaculín David, Špak Ondřej )
Sympaticky bojující soupeř, který na utkání dorazil pouze s 10 hráči nemohl být dnes velmi dobře kombinačně hrajícím domácím vážným konkurentem. Domácí s pěti náhradníky v pravidelných intervalech rotující se sestavou a je potěšitelné, že i ročníkově mladší hráči přispívají k fotbalu, na který se ze strany domácích „dalo dívat až do konce“. Bleskový úvod a ve 4.min. střílí z trestného kopu branku Filip Svak 1:0. Poté se třikrát v 6., 16. a 18.min. prosazuje Jakub Němec 4:0. Na 5:0 přesnou střelou k tyči ve 21.min. Tomáš Kraus. Další dvě branky ještě do poločasu střílí v 33. a 40.min. David Šimša 7:0. Po zaváhání domácí obrany upravuje po sólu na brankáře Malysa 7:1. Druhá půle již tak bohatá na branky není, přesto je na co se dívat. Dva rohové kopy a dvě branky. Nejprve 46.min. a Matyáš Machýček s přispěním hostujícího obránce přímo z rohu 8:1. Vzápětí 52.min. rohový kop Filipa Svaka, špatný odkop a Filip Dobeš chybu soupeře nekompromisně trestá 9:1. Na 10:1 zvyšuje přesnou střelou pod břevno v 66.min. Filip Svak a konečnou podobu výsledku dává střelou z otočky k tyči v 70.min. Štěpán Vajter 11:1.

Starší žáci
sd Val.Bystřice/Vidče – Zubří 11 : 0 ( 3 : 0 )
Branky : Kubját Jakub 3x, Fusek Šimon 3x, Mitáš Jaroslav, Pomkla Sebastian, Vaculín David, Mičkal Tadeáš, Fusek Štěpán.
Sestava : Kozák Tomáš, Kopecký Matyáš, Mitáš Jaroslav, Tichavský Vít, Fusek Štěpán, Fusek Šimon, Pavlíček Jakub, Raždík Vojtěch, Závorka Roman, Pomkla Sebastian, Mičkal Tadeáš, Pastor Marek, Jurka Lukáš, Vaculín David, Kubját Jakub, Bajza Benjamín, Vanduch Václav, Petružela Daniel.
Tento víkend jsme odehráli zápas proti Zubří, které je složeno převážně z mladších kluků a házenkářů. Soupeř se povětšinu času bránil a v prvním poločase dokud měl ještě sílu držel přijatelný výsledek. Nemohli jsme se střelecky prosadit a nebo nás vychytal hostující brankář. Ve druhé půli jsme již přehráli Zubří fyzicky a skóre postupně narůstalo. Skvěle zahráli kluci v záloze, kteří rozdávali balóny útočníkům. Pěkné akce se musely přítomným divákům líbit. Pochvala všem 18-ti hráčům.

Trenér Radek Mičkal

Mladší žáci
Dolní Bečva – sd Vidče/Val.Bystřice 0 : 7 ( 0 : 1 )
Branky : Valčík Nikolas 2x, Vaculín Michal 2x, Kopecký Matyáš, Randýsek Václav, Vanduch Václav.
Sestava : Petružela Adam, Mitáš Theodor, Randýsek Václav, Kopecký Matyáš, Křenek Robert, Valčík Nikolas, Vaculín Teodor, Vaculín Michal, Kopecký Simon, Vanduch Václav.
Dnes jsme na Dolní Bečvě odehráli velice dobrý zápas. Od první minuty jsme byli lepším celkem na hřišti, ale v první půli jsme nedokázali proměnit několik dobrých šancí. Do druhé poločasu kluci nastoupili s obrovskou chutí vyhrát a začaly padat i krásné góly. Sice jsme dnes měli jen dva hráče na střídání, ale kluci ukázali srdce a makali do poslední minuty.

Trenér Jan Heryán

Starší přípravka
Prostřední Bečva – Vidče 23 : 3 ( 10 : 1 )
Branky : Divín Jiří 2x, Randus Štěpán.
Sestava : Mikulenka Josef, Kuběj Denis, Barabáš René, Cáb Matyáš, Mikuda Jan, Divín Jiří, Randus Štěpán, Barabášová Veronika, Pisárik Adam, Ryboň Petr.
Na Prostřední Bečvě jsme narazili na soupeře, který byl v utkání naprosto suverénní. Přesto, že jsme se snažili ze všech sil, tak domácí byli ve všech činnostech lepší. Naši mladí hráči ještě nedokázali držet krok s vyspělejším soupeřem. Nutno ovšem říct, že jsme bojovali až do závěrečného hvizdu nehledě na výsledek utkání. Děkuji všem za předvedený výkon.

Trenér Vladimír Nerád

Vidče – Zubří 3 : 6 ( 3 : 3 )
Branky : Cáb Matyáš 2x, Barabáš René
Sestava : Mikulenka Josef, Barabáš René, Kramoliš Jakub, Cáb Matyáš, Mičkal Kryštof, Divín Jiří, Randus Štěpán, Špaková Eliška, Ryboň Petr, Hanák Jáchym, Kramolišová Emma.
Dnes jsme sehráli utkání ve Stříteži nad Bečvou. Na těžkém terénu jsme v první půli ještě drželi s fyzicky lépe vybaveným soupeřem krok (poločas 3:3), ale postupem času nám docházely síly. Neproměňovali jsme šance, nechávali soupeři příliš mnoho prostoru a chyběl nám větší důraz v osobních soubojích. Doufám, že se všechny dnes utržené šrámy rychle zahojí. Závěrem poděkování TJ Sokol Střítež za poskytnutí zázemí pro mistrovské utkání, hráčům a hráčkám poděkování za bojovnost a poděkování všem, kdo dnes do Stříteže přišli podpořit náš tým.