09.05.2016

Těsná výhra starších žáků Juřinky

Starší žáci: TJ JUŘINKA - FK LUŽKOVICE/ŽELECHOVICE 4:3  (3:1 ) Branky: 3x Bílý Daniel a Šulák Vojtěch - 2x Böhm Martin a Peštuka Petr. V utkání druhého mužstva tabulky s pátým se před velkým publikem předpokládal těžký boj o cenné body do tabulky krajské soutěže a taky utkání bylo velmi dramatické s nádhernými akcemi na obou stranách až do konečného hvizdu rozhodčího. V první půli měla Juřinka přece jenom mírnou převahu a také se to potvrdilo, když se v rozmezí 15 minut blýskl hattrickem Daniel Bílý. Hosté celé utkání spoléhali na úniky Martina Peštuky, kterému se podařilo minutu před koncem poločasu snížit na 3:1. Začátek druhého poločasu byl velmi vyrovnaný a byla otázka času komu padne branka dříve. Nakonec po přímém kopu snížil hostující Martin Böhm na 3:2 a hosté zvýšili tlak na domácí branku. Následně po velké chybě hostujících trestal domácí Vojta Šulák a bylo to opět o dvě branky. Čtyři minuty před koncem utkání však opět z přímého kopu snižoval Martin Böhm a závěr utkání bylo o pevnějších nervech, které měla domácí Juřinka a udržela jednobrankové vedení až do konce. Tímto vítězstvím si připsala velmi důležité tři body v boji o druhé místo v tabulce krajské soutěže. "Musím pochválit všechny hráče za maximální výkon v pro nás důležitém utkání. Na všech postech kluci zvládali souboje jeden na jednoho a kombinačně jsme soupeře přehrávali. Hodně nám v utkání pomohly tři rychlé góly a obrana , která zvládla na výbornou pokrýt nepříjemného hostujícího útočníka. Bohužel na přímé kopy pod břevno náš gólman nedosáhl , ale naštěstí jsme po tom prvním dokázali rychle odpovědět další brankou. Myslím , že jsme předvedli nádherný žákovský fotbal," trenér Stanislav Cacek. Foto Václav Cacek Mgr. Martin Němec a Stanislav Cacek

Starší žáci: TJ JUŘINKA - FK LUŽKOVICE/ŽELECHOVICE 4:3  (3:1 )

Branky: 3x Bílý Daniel a Šulák Vojtěch - 2x Böhm Martin a Peštuka Petr.

V utkání druhého mužstva tabulky s pátým se před velkým publikem předpokládal těžký boj o cenné body do tabulky krajské soutěže a taky utkání bylo velmi dramatické s nádhernými akcemi na obou stranách až do konečného hvizdu rozhodčího. V první půli měla Juřinka přece jenom mírnou převahu a také se to potvrdilo, když se v rozmezí 15 minut blýskl hattrickem Daniel Bílý. Hosté celé utkání spoléhali na úniky Martina Peštuky, kterému se podařilo minutu před koncem poločasu snížit na 3:1.

Začátek druhého poločasu byl velmi vyrovnaný a byla otázka času komu padne branka dříve. Nakonec po přímém kopu snížil hostující Martin Böhm na 3:2 a hosté zvýšili tlak na domácí branku. Následně po velké chybě hostujících trestal domácí Vojta Šulák a bylo to opět o dvě branky. Čtyři minuty před koncem utkání však opět z přímého kopu snižoval Martin Böhm a závěr utkání bylo o pevnějších nervech, které měla domácí Juřinka a udržela jednobrankové vedení až do konce. Tímto vítězstvím si připsala velmi důležité tři body v boji o druhé místo v tabulce krajské soutěže.

"Musím pochválit všechny hráče za maximální výkon v pro nás důležitém utkání. Na všech postech kluci zvládali souboje jeden na jednoho a kombinačně jsme soupeře přehrávali. Hodně nám v utkání pomohly tři rychlé góly a obrana , která zvládla na výbornou pokrýt nepříjemného hostujícího útočníka. Bohužel na přímé kopy pod břevno náš gólman nedosáhl , ale naštěstí jsme po tom prvním dokázali rychle odpovědět další brankou. Myslím , že jsme předvedli nádherný žákovský fotbal," trenér Stanislav Cacek.