29.08.2016

Starší dorost Vsetína nadělil Šumperku tři branky

FC Vsetín – FK Šumperk 3:0 (2:0) Branky: 15. Jan Dobeš, 26. a 76. Viktor Kovács.

FC Vsetín – FK Šumperk 3:0 (2:0)
Branky: 15. Jan Dobeš, 26. a 76. Viktor Kovács.
Od prvních minut bylo vidět, jak moc dnes chceme získat tři body. Do utkání jsme vstoupili aktivně. V prvních deseti minutách jsme se dostali do dvou šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Trefa do černého přišla v 15. minutě. Viki Kovács našel přesnou přihrávkou před bránou nabíhajícího Honzu Dobeše a ten se nemýlil – 1:0. Další naše snaha byla odměněna ve 26.minutě. Jarda Maček vyslal do brejku Vikiho Kovácse a ten svůj průnik dokázal zužitkovat – 2:0. Celý první poločas jsme byli lepším týmem, hosté prakticky neohrozili naší bránu.
Do druhé půle jsme vstoupili hodně špatně. Neudrželi jsme míč na svých kopačkách, začali jsme jen nakopávat. Toho Šumperk využil a začal mít v poli převahu, ale bez gólového efektu. Definitivní pojistku v podobě třetího gólu jsme dali v 76.minutě. A opět u toho byl Viki Kovács. Tentokrát zužitkoval chytrou přihrávku od Rendy Zuzaňáka a z mírného úhlu propálil hostujícího brankáře – 3:0.