07.11.2016

Mládežnická kopaná Valašského Mezitříčí – Podzimní poslední sběr bodů byl úspěšný

U19: TJ Valašské Meziříčí – SK SULKO Zábřeh 8:1 (6:1) Branky VM: Gajdoš 5, Vána Š., Vrána J., Pobořil. Sestava VM: Škorňa, Geryk, Vrána J., Vrána Š., Gajdušek, Krajča, Sovák, Gajdoš, Hrabovský, Fiurášek, Solanský – Pobořil, Vlček, Jašíček, Smékal, Černý.

U19: TJ Valašské Meziříčí – SK SULKO Zábřeh 8:1 (6:1)
Branky VM: Gajdoš 5, Vána Š., Vrána J., Pobořil.
Sestava VM: Škorňa, Geryk, Vrána J., Vrána Š., Gajdušek, Krajča, Sovák, Gajdoš, Hrabovský, Fiurášek, Solanský – Pobořil, Vlček, Jašíček, Smékal, Černý.Domácí, v nejsilnějším možném složení, se do svého soupeře zakousli od prvních minut a hra na jednu bránu byla na valašskomeziříčské umělé trávě zcela v jejich režii. Množství fotbalových akcí, z nichž krásnými góly skončili pouze některé z nich. Malá chyba a ojedinělý útok Zabřehu bohužel smazal nulu na kontě Škorni v domácí svatyni. Do druhé půle bylo těžké tým Valašského Meziříčí motivovat. Jednoznačný průběh zápasu pokračoval a skóre se zastavilo na úctyhodných 8:1.
Ohlas z valašskomeziříčské šatny: „Škoda, že je zimní přestávka. Poslední zápasy ukázaly naši herní formu jako hrom. Dnes jsme hráli v neskutečné pohodě a Zábřeh to naplno odnesl.“

U17: TJ Valašské Meziříčí - SK SULKO Zábřeh 8:3 (6:2)
Branky VM: Vrána J. 4, Smékal, Zahradníček, Vozák, Černoch.
Sestava VM: Hořanský, Kelárek, Vozák, Bílý, Zahradníček, Sýpala, Daniš, Smékal, Němec, Vrána J., Vašek – Škorňa, Kristýn, Kandra, Žemla, Kořistka, Černoch.
Po pár minutách byl stav 2:0 a nebylo o co hrát. V tom, co zahájili starší dorostenci Valašského Meziříčí, mladší pokračovali. Totální rozklad soupeře. Parádní kombinace byly oku lahodící i pro přihlížející diváky, kterým, díky tomu, ani přibývající chlad nevadil. Korekce poločasového výsledku ze strany Zábřehu problém neznamenala.
Ve druhém poločase se na hřiště v brzkém sledu dostali všichni střídající hráči domácích a hosté vycítili šanci k úpravě hrozivého skóre. Valašskomeziříčtí borci však komplikace nepřipustili. I druhou půli vyhráli a díky přesvědčivému vítězství budou přes zimu odpočívat na vynikajícím druhém místě divizní tabulky.
Ohlas z valašskomeziříčské šatny: „Opět parádní fotbal. Naše kolektivní hra je neskutečná síla, s níž si soupeři neví rady. Celý tým hraje jako kompaktní celek a slabá místa zkrátka nemáme. Obdržené branky dnes jdou na vrub chvilkovému uspokojení s jednoznačným zápasem. Naopak děkujeme soupeři, že to nevzdal a se ctí bojoval až do konce.“

U15: TJ Valašské Meziříčí – FK Třinec 2:2 (1:2)
Branky VM: Pobořil, Matocha.
Sestava VM: Hegar, Pobořil, Grobař, Matocha, Vašek, Křenek, Zdražil, Smilek, Vrabec, Fojtík, Němec – Vacula, Halašta.
Krásné počasí, parádní fotbal a zisk bodu se silným soupeřem. To vše bylo k vidění v sobotu při utkání starších žáků U15 mezi domácím Valašským Meziříčím a FK Třinec. Dělba bodů byla spravedlivá. Soupeř byl lepší v první půli, domácím patřil druhý poločas.

U14: TJ Valašské Meziříčí – FK Třinec 2:1 (0:1)
Branky VM: Cacek 2.
Sestava VM: Večeřa, Nerušil, Bumbala, Kořistka, Kandra, Dědič, Cacek, Jašek, Křenek, Vičík, Sekyra - Nevařil
Zraněními a nemocemi pronásledovaný tým valašskomeziříčských starších žáků U14 se dokázal vzepnout k perfektnímu výkonu. Přesto, že v prvním poločase po zbytečné chybě těsně před poločasem inkasovali, dokázali si soustředěným a trpělivým výkonem ve druhé části hry vytvořit tlak. Herní převahu zúročili dvěma brankami a zaslouženým vítězstvím.

dscn3833 dscn3837 dscn3844 dscn3845 dscn3849 dscn3853 dscn3854 dscn3855 dscn3859 dscn3861 dscn3864 dscn3868 dscn3872 dscn3874 dscn3876 dscn3892 dscn3897 dscn3901