Mládež našich partnerských klubů - Vidče, Krhová, Liptál, Lidečko a VKK - 1. června

Starší žáci vyhráli v Jarcové okresní pohár.

Dorost
sd Vidče/Val.Bystřice – Lidečko 2 : 4 ( 1 : 2 )

Branky : Novák Lukáš, Basel Antonín.
Sestava : Mičkal Jan, Pupík Ondřej, Mičkal Filip, Pavlíček Vojtěch, Svak Filip, Machýček Radek, Merta Adam, Vajter Štěpán, Šimša David, Basel Antonín, Novák Lukáš ( stř. Onderka Adam, Machýček Matyáš, Žitník Daniel, Polášek Kryštof ).
V sobotu jsme na domácí půdě přivítali letošního suveréna dorostenecké soutěže Lidečko. Ve fyzicky náročném utkání jsme po celých devadesát minut dokázali s jasným favoritem utkání držet krok a aktivní hrou jej přinutili až do konce zápasu bojovat o tři body. Bohužel nám nevyšel záměr vyhrát los a hrát tak první půli v „lepší“ sestavě po větru. Právě silný vítr se podepsal v 10.min. na úvodní brance v naší síti. Nákop hostujícího Martina Číže takřka z poloviny hřiště končí překvapivě za zády domácího brankáře v síti 0:1. Ve 28.min. je ovšem srovnáno. Antonín Basel uniká po křídle, posouvá míč před bránu a Lukáš Novák i s pomocí dorážky jej umísťuje k tyči 1:1. Ve vyrovnané první půli v samotném závěru ve 39.min. nedokážeme na levé straně obrany pokrýt náběh hostujícího kanonýra Garguláka a ten své sólo na domácího gólmana bezpečně proměňuje 1:2. Do druhé půle již nenastupují David Šimša a Radek Machýček, ale i bez nich se nám daří srovnat skóre. 54.min. a tentokráte uniká po křídle Lukáš Novák, přihrává před bránu a důrazný Antonín Basel v zakončení přetlačí hostujícího obránce 2:2. Škoda, že vyrovnaný stav držíme jen šest minut. Svým nedůrazem ve středu pole umožňujeme vystřelit Jakubu Čížovi a ten v 60.min. nechytatelně ze dvaceti metrů trefuje pravou šibenici naší brány 2:3. Ze hry odstupují i zbylí dva hráči Lukáš Novák a Vojtěch Pavlíček nominovaní do nedělního utkání mužů a i když se snažíme sebevíc, hra už z naší strany nemá takovou kvalitu. Z trestného kopu v 72.min. a opět do šibenice střílí hosté zásluhou Janáče pojišťující čtvrtou branku 2:4. Zdramatizovat utkání může v závěru Antonín Basel, ale své sólo na brankáře neproměňuje a v zakončení míří vedle. Soupeř tak zaslouženě po závěrečném hvizdu slaví titul přeborníka okresu. Pro nás je potěšitelné, že jsme se soupeře nezalekli a ve hře i osobních soubojích mu dokázali konkurovat. I v příští sezóně tak rozhodně nemusíme mít o tuto jak se dnes s oblibou uvádí „ohroženou“ kategorii strach. Trenér Vladislav Basel.
Starší žáci
sd Val.Bystřice/Vidče – sd Kelč/Rajnochovice 5 : 0 ( 2 : 0 )

Branky : Mičkal Robert, Mitáš Jaroslav, Mičkal Tadeáš, Vaculín David, Pomkla Sebastian.
Sestava : Kozák Tomáš, Tichavský Vít, Mitáš Jaroslav, Dvořák Štěpán, Mičkal Robert, Kopecký Matyáš, Fusek Šimon, Vanduch Václav, Pomkla Sebastian, Mičkal Tadeáš, Vaculín David, Jurka Lukáš, Pastor Marek, Pavlíček Jakub, Petružela Daniel, Raždík Vojtěch
Úvodní patnáctiminutovka se odehrává mezi šestnáctkami bez šancí na obou stranách. První šance tak přichází po rohovém kopu Tadeáše Mičkala na Davida Vaculína, ale ten míří pouze do brankáře. Následně krásně Václav Vanduch přenáší hru na druhou stranu na Jaroslava Mitáše, který zatáhl míč a dává pod sebe na Roberta Mičkala. Ten střílí nechytatelně pod břevno 1:0. Ve 30.min. Šimon Fusek nachází Jaroslava Mitáše přihrávkou mezi dva hráče, který po kličce obránci postupuje od půlky sám na gólmana. Zakončení rovněž kličkou, stav 2:0. Následně dobrou střelu Sebastiana Pomkly z vápna vyráží gólman hostí. Druhý poločas a již ve druhé minutě David Vaculín nachází ve vápně Tadeáše Mičkala a ten střelou po zemi k tyči zvyšuje na 3:0. Čtvrtá branka ve 45.min. padá po samostatné akci Davida Vaculína. Ten přebírá míč z autového vhazování, zbavuje se dvou protihráčů a střelou pod břevno nedává hostujícímu brankáři šanci 4:0. O dvě minuty později Václav Vanduch nahrává do lajny na Sebastiana Pomklu, který uniká obránci a z úhlu po zemi k tyči upravuje na konečných 5:0. Dnes jsme dobře hráli i směrem dozadu a snaživým hostům za celý zápas povolili jen 3 střely na bránu. Trenér Radek Mičkal.
Mladší žáci
Podlesí – sd Vidče/Val.Bystřice 1 : 6 ( 0 : 3 )

Branky : Vanduch Václav 3x, Kopecký Matyáš, Valčík Nikolas, Křenek Jan.
Sestava : Petružela Adam, Mitáš Theodor, Randýsek Václav, Křenek Robert, Valčík Nikolas, Křenek Jan, Špaková Anežka, Kopecký Simon, Mitáš Dominik, Vaculín Teodor, Vanduch Václav, Kopecký Matyáš, Vaculín Michal.
Po dlouhé době nám vyšel ranní zápas. Proti druhému celku tabulky jsme od první minuty měli utkání pevně v rukou. Hráli jsme krásnou kombinační hru a využívali krajní záložníky, kteří pěknými nahrávkami tvořili gólové šance pro střelce. Chci dnes pochválit celý tým za ukázkový výkon a opět týmovou hru! Pokud všichni táhneme za jeden provaz a jeden druhého navzájem podporujeme, tak přicházejí skvělé výsledky! Ovšem bez poctivého přístupu všech k tréninkům a následně k samotným zápasům by jistě tak skvělé nebyly. Děkuji divákům kteří nás podporuji na našich zápasech v ne malém počtu. Slova chvály na adresu týmu potěší. Trenér Jiří Vaculín.
Starší přípravka
Vidče – Prostřední Bečva 0 : 17 ( 0 : 7 )

Sestava : Mikulenka Josef, Randus Štěpán, Duda Mikuláš, Špaková Eliška, Cáb Matyáš, Ryboň Petr, Mičkal Kryštof, Kramoliš Jakub, Kramolišová Emma.
V neděli dopoledne jsme na domácí půdě nastoupili proti suverénovi naší skupiny s bilancí 17 zápasů – 17 výher, celku Prostřední Bečvy. Přestože jsme se snažili ze všech sil a naši hráči prokázali velké srdíčko, tak na soupeře jsme po celý zápas nestačili. Pouze tři hráči na střídání a dokonce někteří nastupovali do zápasu i s drobnými zraněními. Nutno říci, že dnešní soupeř byl nad naše síly. Byli rychlejší, důraznější, předváděli krásný kombinační fotbal. Tentokrát musíme uznat, že nás dokázali překonat ve všech směrech. Přesto děkuji hráčům za bojovnost a našim fanouškům za podporu. Trenér Vladimír Nerád.
Mladší přípravka
Sestava : Glóza Daniel, Hanák Jáchym, Pastorek Václav, Maléř Eliáš, Ryboň Samuel, Mikuda Jan, Hanák Kryštof, Gerla Jonáš, Tkačík Stanislav.

V pořadí čtvrtý turnaj a krásné nedělní dopoledne strávené v Hrachovci. Původně z důvodu krytí se času se zápasem starší přípravky jsme neměli v plánu o víkendu hrát. Přesto jsme našli odvahu a dostatek hráčů na to, abychom do Hrachovce vyrazili. I bez posil ze starší přípravky jsme odehráli troufám si říct nejlepší letošní turnaj. Výborní Daniel Glóza a Samuel Ryboň v bráně, skvělá obrana, výteční střelci. Dnes jsme opravdu byli potěšeni tím, že čas který týden co týden dětem věnujeme není promarněný a slova jako týmová hra, pěkná klička, nahrávka kamarádovi, kombinace nebo zakončení se pomalu ale jistě stávají samozřejmostí. Čtyři zápasy s časem 1x15.min. a postupně za soupeře celky Hrachovec „A“, Hrachovec „B“, Choryně a Valašské Meziříčí „C“. Vyrovnaná bilance dvě výhry a dvě prohry a krásných sedm vstřelených branek. Paráda. Trenéři Vladislav Basel a Zdeněk Němec.

Krhová

Starší žáci porazili Zubří 5:1. Branky: Jakub Solanský 3, Daniel Géryk 2.

Liptál

Starší přípravka prohrála s Halenkovem 3:19.

Mladší žáci porazili Ústí 4:1.

Starší žáci remizovali s Podlesím 1:1.

Dorostenci prohráli na Horní Bečvě 0:6.

Lidečko

Starší přípravka porazila Ústí 7:3. Branky: Ondřej Jařab 2, Petr Jína 2, Šimon Zádrapa, Robin Číž, Šimon Kolínek.

Starší žáci vyhráli v Brankách 2:0. Branky: David Krátký, Jan Mikulášek.

Dorostenci jsou již přeborníky okresu a porazili 4:2 SD Vidče/Valašská Bystřice. Branky: Martin Číž, Lukáš Gargulák, Jakub Číž, Jan Janáč.

VKK

Mladší žáci porazili Kvítkovice 4:0. Branky: Šimon Orság, Vít Surý, Jaroslav Pastucha, Ondra Bálint.

Starší žáci prohráli se stejným soupeřem 1:4. Branka: Adam Ráček.

Dorostenci podlehli Loukám 1:5. Branka: Matěj Koňařík.