Krajský přebor

20.08.2016

Střídání Malinů v Rožnově - Martin Bolcek pokropený živou vodou rozhodl zápas

Rožnov - Štítná 3:2 (1:1) V kádru Rožnova se vyměnili dva fotbalisté s typickým valašským příjmením - Malina. Radim Malina se dočkal vytouženého přestupu na Prostřední Bečvu, krýt záda Michalu Barabášovi dorazil z Vigantic trenér Unie Hlubina a velezkušený gólman Radek Malina. Rožnov i s ním na lavičce v dramatickém zápase otočil zápase se Štítnou a slaví tři body.

Rožnov - Štítná 3:2 (1:1)
V kádru Rožnova se vyměnili dva fotbalisté s typickým valašským příjmením - Malina. Radim Malina se dočkal vytouženého přestupu na Prostřední Bečvu, krýt záda Michalu Barabášovi dorazil z Vigantic trenér Unie Hlubina a velezkušený gólman Radek Malina. Rožnov i s ním na lavičce v dramatickém zápase otočil zápase se Štítnou a slaví tři body. Po pěkné kombinaci na pravé straně pustil Růčka zkušeně centr Rezdara na zcela volného Martina Zetochu a ten angličanem otevřel skóre. Štítná srovnala po standardní situaci, kdy nakoplý míč z poloviny hřiště byl ještě prodloužen na zadní tyč a Kořenek si věděl rady. Ve druhém poločase šli hosté do vedení, kdy se Kořenek prosadil v silovém souboji tělo na tělo. Rožnov srovnal po centru Fuksy a prodloužení hlavičkou Lukáše Maléře na Rezdara. Rozhodnutí přišlo v předposlední minutě zápasu, kdy Filip Zetocha našel Bolcka a ten nekompromisně rozhodl, že tři body zůstanou doma.
"Měli jsme obrovské problémy s vysokými hráči Štítné. Do stavu 1:0 jsme hráli výborný fotbal a měli dost brankových příležitostí. Připravovali jsme se na standardní situace hostů, přesto jsme z jedné inkasovali. Vyklidili jsme pole a prohrávali 1:2. Začali jsme zase hrát, když nám teklo do bot a v závěru nás bylo plné hřiště. Jsem rád, že si mou nebývale ostrou kritiku o poločase v kabině vzal k srdci Martin Bolcek a ve druhém poločase byl rozdílovým hráčem," dodal k utkání trenér Rožnova Milan Náměstek.
Branky: 16. Martin Zetocha, 59. Rezdar, 89. Bolcek - 40. a 50. Kořenek.
Rožnov: Barabáš - Šimek, Dvořák, Lukáš Maléř, Melichařík - Fuksa, Bolcek, Martin Zetocha, Filip Zetocha - Rezdar, Růčka. (Střídal: Seidl). Trenér Milan Náměstek.