Krajský přebor

20.08.2016

Mé jméno je Pavel Prešnajder - Vsetín velebí nového střelce

Vsetín - Vigantice 4:2 (1:2) Vsetín musel otáčet zápas ve druhém poločase a nakonec po boji, kdy zlomem byly dvě branky po zranění se vracejícího střelce Pavla Prešnajdera.

Vsetín - Vigantice 4:2 (1:2)
Vsetín musel otáčet zápas ve druhém poločase a nakonec po boji, kdy zlomem byly dvě branky po zranění se vracejícího střelce Pavla Prešnajdera. "Hosté měli dva výlety do našeho pokutového území a prohrávali jsme poločas o branku. Musím pochválit Pavla Prešnajdera, který se vrátil po zranění a dnes nám při absenci kapitána Jaroše velmi pomohl. Jeho dvě branky a naše otočení na 3:2, to bylo pro vývoj zápasu klíčové. My jsme ve druhém poločase měli tolik brejků a zase jsme je špatně zakončovali do otevřené obrany. Na tom musíme zapracovat. Vysvobodila nás až druhá branka Patrika Hořelici," řekl k utkání trenér Vsetína Pavel Charvát.
Hostující trenér Pavel Šturala chválil své svěřence za dodržení taktiky a srdnatý výkon. "Vsetín byl lepší na míči a v kombinaci, ale my jsme si bod zasloužili. V prvním poločase jsme dokonale plnili stanovenou taktiku. Věděli jsme, že Vsetín bue hrát a my jsme ze zajištěné obrany spoléhali na brejky, což se nám dařilo. Dali jsme dvě branky a to ještě Paleček z dobré střely těsně minul. Po přestávce jsme měli první šanci, ale Paleček v samostatném úniku zbytečně ukvapeně střílel místo dalšího postupu na branku. Udělali jsme chyby, to je jasné. Domácí vrhli vše do útoku a otočili to. Paleček mohl srovnat, ale moc si předkopl míč, Paprskář střílel jen do brankáře. V nastavení jsme dostali čtvrtou branku, ale kluci to dnes odbojovali," dodal Pavel Šturala.
Branky: 33. a 93. Hořelica, 55. a 65. Prešnajder - 30. Štreit, 41. Martin Vičan.
Vsetín: Eliáš - Kocurek, Maček (60. Smilek), Tureček, Dulík - Mydlář (85. Kovács), Surovec, Amrich, Nahodil - Prešnajder (78. Fojtů), Hořelica (93. Hrabovský). Trenér Pavel Charvát.
Vigantice: Jiří Slovák - Ondřej )67. Kulišťák), Zdeněk Vokáč, Barabáš (70. Paprskář), David Kučera - Vojtěch Vičan (7. Martin Vičan), Štreit, Kalod, Vokoun - Křiva (85. Bolcek), Paleček. Trenér Pavel Šturala.
Rozhodčí: Liška.