Krajský přebor

17.04.2016

Rožnov výborně brání, horší je to s útokem

Fryšták - Rožnov 1:0 (0:0) Branka: 52. Křenek. Rožnov: Barabáš - Šimek, Malina, Lukáš Maléř, Talpa - Martin Zetocha, Bolcek, Fuksa, Filip Zetocha - Rezdar, Michal Maléř. (Střídali: Seidl, Jakub Maléř, Karban, Bolf) Trenér Milan Náměstek. Rožnov poprvé na jaře inkasoval, tentokrát se nepropracoval k brance, aby bodoval.

Fryšták - Rožnov 1:0 (0:0)

Branka: 52. Křenek.

Rožnov: Barabáš - Šimek, Malina, Lukáš Maléř, Talpa - Martin Zetocha, Bolcek, Fuksa, Filip Zetocha - Rezdar, Michal Maléř. (Střídali: Seidl, Jakub Maléř, Karban, Bolf) Trenér Milan Náměstek.

Rožnov poprvé na jaře inkasoval, tentokrát se nepropracoval k brance, aby bodoval.

Ve 2. minutě minul po úniku na Barabáše domácí Doležel. Ve 21. minutě vytáhl trestný kop Bolcka ze šibenice vlastní branky brankář Mikel. V 52. minutě podběhla hostující obrana míč, ten se štěstím dostal ke Křenkovi a ten rozhodl zápas. V 63. minutě hlavičkoval po centru Martina Zetocha Rezdar pouze do brankáře Mikela.

"Obrana nám funguje. Ve třech zápasech jsme dostali jedinou brankou. Horší je to směrem dopředu, kde nás trápí finálka a následné zakončení, na kterém musíme zapracovat," dodal k zápasu rožnovský trenér Milan Náměstek.