Krajský přebor

15.04.2016

Vigantice proti Baťovu napodobily Rožnov

Baťov - Vigantice 0:1 p. k. Vigantice: Slovák - Řepka, Bolcek, Kožušník, Kalod (73. Pikal) - Paprskář, Štreit (89. Křiva), David Kučera, Ondřej (90. Babinec), Kulišťák - Paleček. Trenér Radomír Dian.

Baťov - Vigantice 0:1 p. k.
Před 14 dny si z umělky v Otrokovicích odvezl dva body ze souboje s Baťovem Rožnov, nyní se to po totoženém výsledku podařilo Viganticím. A trenér Modré hvězdy Radomír Dian mohl být po delší době s výkonem svých svěřenců spokojený.
"V prvním poločase nikdo nepřevládal. Na obou stranách se střídaly náznaky šancí. My jsme to poctivě odjezdili a i naše mezihra se postupně zlepšuje. Domácí si z kraje druhého poločase vytvořili převahu, ale bez brankového efektu. Pak se hra vyrovnala. Podruhé jsme se dostali pod tlak mezi 75. a 85. minutou. Soupeř měl v druhé půli dvě téměř gólové střely v rozmezí několika sekund, ale ty skvěle chytil náš brankář Slovák. Jinak oba týmy měly nějaké závary, ale obě obrany si nakonec připsaly vzadu nulu, což je pro nás po předchozích výsledcích velmi cenné. My jsme paradoxně mohli v závěru i vyhrát, ale nedotáhli jsme brejk, který vedl Štreit. Ten nastoupil na jaře poprvé a prostě je to pro nás rozdílový hráč. Po odmakaném zápase ani on již neměl v závěru tolik sil. Pochvalu si ale zaslouží celý kolektiv za nasazení, bojovnost a plnění taktických pokynů. Jsem s výkonem kluků spokojený a odměnou jsou nám dva body," dodal k zápasu trenér Vigantic Radomír Dian.