Krajský přebor

30.04.2016

Rožnov příliš nekladl odpor lídrovi z Holešova

Holešov - Rožnov 3:1 (1:0) Branky: 12. Charuza, 67. a 72. Křenek - 75. vlastní. Rožnov: Barabáš - Šimek, Malina (80. Náměstek), Lukáš Maléř, Pavlíček - Fuksa, Martin Zetocha, Bolcek, Talpa (73. Poledník) - Filip Zetocha, Rezdar. Trenér Milan Náměstek. Rožnov se snažil, ale Holešovu cestu za třemi body příliš nezkomplikoval.

Holešov - Rožnov 3:1 (1:0)

Branky: 12. Charuza, 67. a 72. Křenek - 75. vlastní.

Rožnov: Barabáš - Šimek, Malina (80. Náměstek), Lukáš Maléř, Pavlíček - Fuksa, Martin Zetocha, Bolcek, Talpa (73. Poledník) - Filip Zetocha, Rezdar. Trenér Milan Náměstek.

Rožnov se snažil, ale Holešovu cestu za třemi body příliš nezkomplikoval.

Ve 12. minutě se Charuzova technická střela otřela o tyč a brankář Rožnova Barabáš se po míči natahoval marně. Ve 24. minutě vyslal Bolcek kolmicí do úniku Filipa Zetochu, ale ten nechal vyniknout domácího brankáře. Po více než hodině hry smrděl druhým gólem brejk Holešova, ale pak začal úřadovat domácí kanonýr Křenek a rozhodl zápas. Nejprve po kolmici šťastně obešel Barabáše a zakončil do prázdné branky, aby následně po chytrém náběhu zaznamenal svou druhou branku v zápase. Rožnov se dočkal čestného úspěchu po rohovém kopu, kdy si domácí dali vlastní branku s velkým přispěním Lukáše Maléře.

"Nemůžu dnes upřít mému týmu snahu, ale lídrovi jsme nekonkurovali. Stále dostáváme laciné branky po individuálních chybách," dodal k utkání trenér Rožnova Milan Náměstek.