Krajský přebor

23.04.2016

Rožnov byl skoro na kolenou, ale spasily ho standardní situace

ROŽNOV – LUHAČOVICE 3:2 P. K. (0:0) BRANKY: 84. Malina, 87. Rezdar – 60. Červenka, 82. Polách. ROŽNOV: Barabáš – Šimek, Karban, Malina, Pavlíček – Fuksa, Bolcek, Martin Zetocha, Talpa (57. Bolf) – Seidl (79. Filip Zetocha), Rezdar. Trenér Milan Náměstek. LUHAČOVICE: Jakub Kořenek – Talaš, Ondřej Červenka, Liška (85. Jelínek), Bronislav Červenka – Popelka, Bartek, Indra (89. Daňo), David Červenka – Polách, Jan Kořenek. Trenér Jan Jelínek. ROZHODČÍ: Žniva. DIVÁKŮ: 180.

ROŽNOV – LUHAČOVICE 3:2 P. K. (0:0)

BRANKY: 84. Malina, 87. Rezdar – 60. Červenka, 82. Polách.
ROŽNOV: Barabáš – Šimek, Karban, Malina, Pavlíček – Fuksa, Bolcek, Martin Zetocha, Talpa (57. Bolf) – Seidl (79. Filip Zetocha), Rezdar. Trenér Milan Náměstek.
LUHAČOVICE: Jakub Kořenek – Talaš, Ondřej Červenka, Liška (85. Jelínek), Bronislav Červenka – Popelka, Bartek, Indra (89. Daňo), David Červenka – Polách, Jan Kořenek. Trenér Jan Jelínek.
ROZHODČÍ: Žniva.
DIVÁKŮ: 180. Domácímu Rožnovu to směrem dopředu drhne. Nakonec je zisk dvou bodů pro domácí ceněn zlatým leskem. Ve 33. minutě předvedl vynikající zákrok domácí brankář Barabáš, který konečky prstů kryl tvrdou střelu. Jinak první poločas nudil. V 55. minutě zachránil za překonaného Barabáše Rožnov vykopnutím míče z brankové čáry Pavlíček. Po hodině hry se po přesném centru prosadil hlavou David Červenka. Ještě hůře to s domácími vypadalo v 82. minutě, kdy si skákavý míč zpracoval Polách a trefil se přesně. Rožnov doslova vydřel po dvou standardních situacích penalty. Tu první zahrával Bolcek a hlavou se trefil Malina. U druhé zakončil ze vzduchu Šimkův centrovaný míč Rezdar. V rozstřelu Barabáš jednu penaltu chytil. Domácí vedoucí mužstva Jakub Strkač viděl v hodnocení různé pasáže zápasu. „První poločas se sice hrálo v dobrém tempu, ale moc zajímavého se toho nedělo. Byl to boj s o střed hřiště. Posledních dvacet minut zápasu vynahradilo vše. Oba celky chtěly vyhrát. Jezdilo se nahoru dolů. V divokém závěru za stavu 2:2 dali hosté břevno, my jsme v nastavení měli rohy a vytvořili jsme dva závary. Nic tam už nespadlo,“ dodal vedoucí mužstva Rožnova Jakub Strkač.