Krajský přebor

09.04.2016

Rožnov i s novým složením obrany poctivě ubránil Morkovice

ROŽNOV – MORKOVICE 1:0 (1:0) BRANKA: 40. Karban. ROŽNOV: Barabáš – Šimek (46. Pavlíček), Karban, Lukáš Maléř, Talpa (81. Seidl) – Bolf, Martin Zetocha, Bolcek, Filip Zetocha (90. Drápala) – Rezdar, Michal Maléř. Trenér Milan Náměstek.

ROŽNOV – MORKOVICE 1:0 (1:0)

BRANKA: 40. Karban.

Domácí museli udělat několik vynucených změn v sestavě, ale na hrotu mohli poprvé na jaře představit svou hlavní střeleckou zbraň, Michala Maléře. Ve 20. minutě vychytal Jarka hlavičkujícího Lukáše Maléře. O pět minut později se blýskl pěknými nůžkami Šimek, ale ty se mezi tyče nevešly. Ve 40. minutě přišla rozhodující branka zápasu. Karban hlavičkoval po standardní situaci do brankáře, ale našel si dorážku a rozhodl zápas.
Po přestávce měli domácí útočníci dva dobré momenty, ale na Jarku si nepřišli. Nejprve ho chtěl lobovat Michal Maléř a poté neuspěl tvrdě střílející Rezdar. Morkovice hrozily hlavně ze vzduchu, ale jejich dvě nebezpečné hlavičky lapil jistě chytající Barabáš.
Trenér Rožnova Milan Náměstek chválil defenzívu, která ve druhém poločase hrála poprvé v novém složení a soupeře ubránila. „Na můj vkus jsme moc faulovali a nešla nám kombinace. Dostávali jsme soupeře zbytečně do hry a spoléhali jen na brejky. na začátku druhého poločase nás soupeř zatlačil. Jsem rád, že jsme vzadu s novým složením obrany uhájili tři body,“ dodal trenér vítězného Rožnova Milan Náměstek.